جانمایی ۷۹۱ شعبه اخذ رای در چهارمحال و بختیاری

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: ۷۹۱ شعبه اخذ رای در استان جانمایی و تعبیه شده که از این تعداد ۵۸۱ شعبه ثابت و ۲۱۰ شعبه سیار است.

محسن حسین‌میرزایی، تعداد واجدین شرایط رای برای انتخابات ۱۱ اسفندماه را ۷۱۴ هزار و ۸۲۹ نفر اعلام و اظهار کرد: از این تعداد ۳۶۲ هزار و ۶۲۱ نفر مرد و ۳۵۲ هزار و ۲۰۸ نفر زن هستند.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: همچنین ۷۹۱ شعبه اخذ رای در استان جانمایی و تعبیه شده که از این تعداد ۵۸۱ شعبه ثابت و ۲۱۰ شعبه سیار است.

وی افزود: همچنین در چهارمحال و بختیاری ۳۷۱ شعبه شهری و ۴۲۰ شعبه روستایی صندوق اخذ رای پیش‌بینی شده است.

حسین‌میرزایی ادامه داد: تاکنون ۱۵۷ نامزد در گردونه رقابت برای کسب چهار کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان حضور دارند که به طور میانگین برای کسب هر کرسی ۴۰ نفر با یکدیگر رقابت می‌کنند.


بیشتر بخوانید


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری، تعداد عوامل دخیل در برگزاری انتخابات این استان را هشت‌هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: این افراد شامل عوامل هیات‌های اجرایی و نظارت، نیرو‌های امنیتی، انتظامی، نمایندگان فرمانداران و افراد معتمد در پای صندوق‌های رای هستند.

وی اضافه کرد: این تحقیقات نشان می‌دهد هرچه به روز انتخابات نزدیک می‌شویم درصد بیشتری از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای اعلام مشارکت می‌کنند.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برگزاری انتخابات در استان در تمامی شعب اخذ رای دارای ۲۵ مرحله است که از این تعداد ۲۴ مرحله به صورت الکترونیکی و یک مرحله به صورت دستی انجام می‌گیرد، اظهار کرد: طبق قانون در این دوره از انتخابات افراد می‌توانند با هریک از پنج مدرک هویتی خود (شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه، گواهینامه و کارت پایان خدمت) رای بدهند.
حسین میرزایی افزود: برای رای گیری از مردم عزیز مناطق سخت‌گذر نیز بالگرد تامین شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار