راه‌اندازی پویش رای همگانی در فارس

پویشی برای دعوت از ورزشکاران برای حضور آگاهانه و حداکثری در انتخابات راه‌اندازی شد.

یازدهم اسفندماه روز تجلی همدلی و همزبانی ورزشکاران برای حضور گسترده در کنار ملت شریف ایران و روز خلق حماسه‌ای دیگر است که همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.
 
محمدرضا جعفری رئیس کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هیات ورزش‌های همگانی استان فارس گفت: دو انتخابات مهم در ایران، یازدهم اسفندماه امسال تلاقی یافته اند تا صحنه‌ای دیگر از عزم راسخ مردم این سرزمین مقدس و پایگاه شهیدان و ایثارگران و دوستداران اهل بیت علیهم السلام، برای مشارکت در سرنوشت خود، به نمایش گذاشته شود.

او افزود: بدون تردید در این برهه حساس و سرنوشت ساز، نقش و تاثیر ورزشکاران در روشنگری آحاد مردم برای انتخاب اصلح در صحنه انتخابات بر کسی پوشیده نیست، قشر تاثیر گذار کشور می‌تواند در کنار سایر اقشار در جهت اعتلای مردم سالاری دینی اهتمام ورزیده و ضمن ترغیب مردم، نقش سازنده تک تک افراد در سرنوشت کشور را تبیین کند.

او افزود: ملت مفهیم ایران، روز جمعه گرد هم می‌آیند تا ایرانی آباد را رقم بزنند و انشاء الله با حضور نمایندگان در این دوره مجلس شورای اسلامی، بتوانیم بیش از پیش به آرمان‌های انقلاب بزرگ اسلامی دست یابیم.

عضو هیئت رئیسه هیات ورزش‌های همگانی استان فارس گفت: به نوبه خود، از عموم ورزشکاران، همچنین مردم فرهیخته خطه فارس دعوت می‌کنم تا بار دیگر، در انتخاباتی دیگر که نشانه جمهوریت این نظام درکنار اسلامیت آن است، حضوری پر شور داشته و شخص اصلح خود را انتخاب کنند..

 جعفری افزود: اجرای پویش رای همگانی توسط کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هیات ورزش‌های همگانی استان فارس راه اندازی شده است تا ضمن دعوت از خانواده بزرگ ورزش همگانی فارس از آحاد ورزشکاران و مردم شریف فارس حضور فعال و آگاهانه‌ای در انتخابات پیش رو داشته باشند.

او براز امیدواری کرد که منتخبان مردم به مقوله جوانان، ورزش و سلامت، توجه ویژه داشته و همراه و همکار خدمتگزاران عرصه ورزش باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار