پیست اسکی دیزین بازگشایی شد

پیست اسکی دیزین با استانداردها و ایمنی کامل با حضور استاندار البرز بازگشایی شد.

مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاح پیست اسکی دیزین ضمن تبریک ولادت باسعادت امام زمان (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: این پیست از سال گذشته به دلایل فنی و ایمنی تعطیل بود.

وی با بیان اینکه برای بازگشایی و راه‌اندازی پیست دیزین ۲ اقدام مهم در دستور کار قرار گرفت، افزود: یک خط به صورت کامل با توجه به استاندارد‌های مربوطه به طور کامل بازسازی شد.

 عبداللهی با بیان اینکه اکنون مردم می‌توانند با اطمینان کامل از ایمنی پیست، به ورزش و تفریح بپردازند، تصریح کرد: از سوی دیگر با راه‌اندازی پیست، اقتصاد و اشتغال مردم در این منطقه رونق گرفت.

استاندار البرز با بیان اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته از نهاد ریاست جمهوری و معاون رئیس جمهور، وزیر ورزش و جوانان و ... کل پیست به یک شرکت تعاونی واگذار شد، خاطرنشان کرد: امید است با اراده‌ای که شکل گرفته و همراهی‌های مدیرکل استاندارد، دو خط بعدی نیز از استاندارد‌ها و ایمنی کامل برخوردار شود و در اختیار مردم قرار گیرد.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
علی
۲۱:۲۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
از ضعف مدیران بخش و شهرستان پیست بین المللی دیزین پس از نزدیک به دوسال تعطیلی بسته شده است ‌. آقای استاندار به فکر می فرماندار و بخشدار قوی باش ‌