دعوت پلیس آگاهی از مردم برای شرکت در انتخابات/ آمادگی برای تامین امنیت انتخابات

رئیس پلیس آگاهی فراجا از آمادگی این پلیس برای تامین امنیت انتخابات خبر داد.

سردار محمد قنبری با بیان اینکه در حوزه ماموریت‌های پلیس آگاهی برخورد با مالخران بسیار مورد تاکید است، گفت:‌ در کنار اقدامات انتظامی، توجه به اقدامات فرهنگی و اجتماعی از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی همچنین بر ضرورت توجه هر چه بیشتر شهروندان در رعایت نکات ایمنی برای پیشگیری از سرقت تاکید کرد و افزود: در این رابطه باید از نقطه نظرات کارشناسان حوزه اجتماعی و فرهنگی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه رسالت اصلی پلیس برقراری امنیت و جلوگیری از بروز هرگونه ناامنی است، خاطرنشان کرد: توفیقات خوبی در مبارزه با سرقت به‌دست آمده و با تمام ظرفیت و با اجرای طرح‌های مختلف و دیگر برنامه‌ها بیش از گذشته رو به جلو گام بر می‌داریم.

رئیس پلیس آگاهی فراجا در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو نیز تصریح کرد: لازم است که سوابق مربوط به برگزاری انتخابات در دوره‌های گذشته بررسی شود و چنانچه سوابقی دال بر سرقت هویت، جازنی کارت ملی و شناسنامه و ... وجود دارد باید مصداق‌های مربوطه به همراه آسیب شناسی به وزارت کشور اعلام شود.

قنبری همچنین در خصوص انتخابات نیز با اشاره به اینکه پلیس آگاهی در سراسر کشور آمادگی برقراری امنیت انتخابات را دارد از شهروندان خواست با حضور خود در پای صندوق‌های رای بار دیگر دشمنان و بدخواهان نظام را مایوس کنند و نگذارند خواسته آن‌ها تحقق پیدا کند.

منبع: ایسنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار