شهروندان فقدانی را شناسایی کنند

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از انتشار تصویر فقدانی توسط بازپرس شعبه هشتم دادسرای امورجنایی خبر داد.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: اوایل بهمن ماه سال جاری در پی فقدان یک مرد ۲۸ ساله به نام «یونس کونانی» در تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی تحقیق از خانواده فقدانی دریافتند؛ مرد جوان به قصد رفتن به یکی از پارک‌های نزدیک منزلشان در حوالی میدان گرگان از منزل خارج شده و پس از آن به منزل بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش می‌باشد.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه طی تحقیقات میدانی و اطلاعاتی گسترده در تهران اقدامات خود را جهت پیدایش فقدانی آغاز کردند ولی نتیجه در جهت پیدایش وی حاصل نگردید.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: با دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۲۷ جنایی تهران تصویر فقدانی جهت شناسایی منتشر گردیده است؛ لذا از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده و اطلاع از مکان وی مراتب را از طریق خطوط ۵۱۰۵۵۴۷۸-۰۲۱ یا ۵۱۰۵۵۴۵۸-۰۲۱ به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع رسانی کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار