ایجاد چهار شعبه ویژه اخذ رای برای خانواده‌های با جمعیت سه فرزند و بیشتر

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد گفت: خانواده خوش جمعیت یزد که دارای سه فرزند به بالا هستند می‌توانند در چهار شعبه ویژه اخذ رای که برای آنان ایجاد شده، رای دهند.

مهدیه سادات حسینی مطلق مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد در محل ستاد مرکزی انتخابات استان در جمع خبرنگاران گفت: به همه خانواده‌های خوش جمعیت شهر یزد اطلاع رسانی شده و شعبه‌های برج دو قلو در صفاییه، سیدجعفر محمد (ع)، هنرستان شهید منتظر قائم (عج) و مدرسه حکیم زاده یزد به همین منظور برای تسهیل مشارکت این خانواده‌ها در انتخابات پیش بینی شده است.

او افزود: حضور خانواده‌ها به همراه تمامی فرزندان حتی فرزندان زیر سن قانونی در قالب پویش من موثر هستم بسترسازی شده و بچه‌های زیر ۱۸ سالی که در این شعبات حضور پیدا می‌کنند نیز با ثبت اثر انگشت خود مشارکت در انتخابات سال‌های آینده را تمرین می‌کنند.

حسینی مطلق گفت: ۳۰ زوج جوان نیز بعد از ظهر امروز با حضور در بقعه امامزاده سیدجعفر محمد (ع) رای خود را در صندوق انداختند.

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد اظهار داشت: حضور رای اولی‌ها را نیز در این انتخابات پیش بینی شده و رای اولی‌هایی که روز ۱۱ اسفند به عنوان روز تولد آن‌ها است در این شعبه حضور یافته و همزمان جشن تولد سیاسی خود را نیز جشن می‌گیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار