برگ دیگری از صلابت و قدرت مردم ورق خورد

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: انتخابات ۱۱ اسفند جواب دندان شکنی به دروغ پردازان مزدور اجنبی بود.

آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است: با همت و اراده مردم آگاه وشریف ایران اسلامی و استان یزد امتحانات یازدهم اسفند ماه به پایان رسید. برگ دیگری از صلابت، قدرت و خواستن مردم ورق خورد در حالی که دشمنان معاند و مزدور با شدت تمام تبلیغ در رای ندادن و دروغ پردازی با عناوین مختلف القاء ناامیدی می‌کردند.

این آراء، جواب دندان شکنی بود به این نوع دروغ پردازان مزدور اجنبی که اگر سختی‌های معیشتی فراوان است، اما دلمان با نظام جمهوری اسلامی است و به آن ایمان داریم و امید داریم که مشکلات به سرعت رفع گردد و قدرت ایران اسلامی پیش از پیش نمایان گردد. 

باید به این مردم و دست اندرکاران انتخابات خسته نباشید و دستمریزاد گفت و از این مردم سمیع و بصیر هزاران بار تشکر کرد و در خدمت رسانی به آن‌ها همت مضاعف داشت و چرا که ما هرچه داریم به لطف و کرم خدای باری تعالی از مردم و اراده مردم و پشتیبانی آنهاست و انشاالله چنین هم خواهد بود. 

لازم می‌دانم از برگزارکنندگان انتخابات اعم از وزارت کشور، صدا و سیما، نیروی انتظامی و امنیتی و از مردم همیشه در صحنه تشکر و قدردانی نمایم و برای آنان موفقیت و سلامتی از خدای بزرگ مسئلت کنم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار