تشکیل کارگروه مشترک دادگستری تهران و دفاتر خدمات الکترونیک

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران، پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک بین دادگستری استان تهران و دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را مطرح کرد.

ابوالفضل نیکوکار معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران، پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک بین دادگستری استان تهران و دفاتر خدمات الکترونیک قضائی با محوریت معاونت فناوری و اطلاعات استان در جهت ایجاد رویه واحد قضائی و مدیریتی را مطرح کرد.

نیکوکار در این رابطه گفت: اولین جلسه کارگروه بررسی عملکرد دفاتر الکترونیک قضائی استان تهران با حضور ۱۵ نفر از سرپرستان مجتمع دادگاهی و دادسرایی و معاونین ارجاع و مدیران دفاتر تهران و برخی از شهرستان‌ها و جلسه دوم با حضور ۶ نفر از مدیران منتخب دفاتر خدمات الکترونیک برگزار شد.

وی گفت: طبق تحقیقات و آمار‌ها بیش از ۱۴۰ آسیب در حوزه شکلی و ماهوی در مباحث کیفری، مدنی، امور حسبی، خانواده و سامانه‌های دفاتر خدمات الکترونیک قضائی جمع‌آوری و طبقه‌بندی شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، در پایان در راستای ایجاد رویه واحد قضائی و مدیریتی بر تشکیل کارگروه مشترک بین دادگستری استان تهران و دفاتر خدمات الکترونیک قضائی با محوریت معاونت آمار و فناوری اطلاعات استان تاکید کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار