اجرای آموزش‌های مهارتی هوا فضا در خوزستان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از بستر سازی برای برگزاری دوره‌های آموزش مهارتی در رشته هوافضا، برای نخستین بار در استان خبر داد.

شهرام ملایی هزاروندی گفت: با ایجاد مرکز جوار و استفاده از ظرفیت کارگاه مراکز آموزش فنی و حرفه ای بخش دولتی و هواپیمایی کارون، آموزش در بخش هوا فضا و صنعت تعمیرات هواپیمایی اجرا می‌شود.

او می‌گوید: با توجه به نقش کلیدی آموزش فنی و حرفه ای در تحقق توسعه اشتغال با راه اندازی این رشته آموزشی‌، ظرفیت و بستر اشتغال بسیار زیادی برای مهارت آموختگان ایجاد خواهد شد.

ملایی هزاروندی ادامه داد: تصمیم برای اجرایی شدن این آموزش‌ها در نشست تخصصی با مدیر منطقه‌ هواپیمایی‌ کارون دراستان خوزستان و بازدید دکتر محمد امین مکوندی مدیر کل امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری ، معاونین و تعدادی از روسای مراکز از ظرفیت‌های آموزشی هواپیمای اتخاذ شده است.

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان ادامه داد: همچنین در این نشست مقرر شد آموزش‌های مهارتی مورد اشاره با تعامل، همکاری بین بخشی و استفاده از توان حداکثری مربیان طرفین عملیاتی شود.

به گفته او اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان با ۵۵ مرکز آموزش دولتی و یک هزارو ۵۳۰ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در راستای توانمندسازی جوانان و مهارت جویان استان فعالیت دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار