کتک زدن مرگبار یک معتاد در کمپ‌ترک اعتیاد محله کن

۹ نفر از کارگران یک کمپ ترک اعتیاد غیرمجاز که معتادی را هدف ضرب و جرح مرگبار قرار داد بودند، دستگیر شدند.

شب گذشته بیست و سوم فروردین ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان فرهیختگان از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۴۲ کن، کارشناسان تیم تشخیص هویت، متخصصان پزشکی قانونی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی محسن اختیاری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امورجنایی، راهی سردخانه بیمارستان شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد جوانی مواجه شدند که احتمالاً براثر اوردوز و ضرب و جرح به قتل رسیده بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت که سر و دنده‌های متوفی شکسته است و آثار کبوی زیادی روی بدنش وجود دارد.

تحقیقات ابتدایی نیز نشان می‌داد، روز قبل از این جنایت، پدر و مادر متوفی به یک کمپ ترک اعتیاد رفتند و پس از توافق مالی از افراد داخل کمپ درخواست کردند تا فرزندشان که اعتیاد داشته را جهت ترک از محل زندگی‌اش در ملارد به مکان مورد نظر واقع درمنطقه کن انتقال و او را مداوا کنند.

به دنبال دریافت این اطلاعات مهم، خیلی زود اعضای تیم جنایی پای در کمپ گذاشتند و در آنجا ۴۰ الی ۵۰ نفر معتاد را مشاهده کردند که به صورت غیرقانونی حبس شده بودند که همگی آنها مدعی شدند کارگران کمپ رفتار مناسبی ندارند و اکثر معتادان را هدف ضرب و شتم قرار می‌دهند.

تیم تحقیق که در جریان تحقیقات میدانی متوجه وجود دوربین‌های مداربسته کمپ شده بودند فیلم آنها را هدف بازبینی قرار دادند و لحظه به لحظه به قتل رسیدن مرد جوان مشاهده کردند که مشخص شد صاحب این کمپ به همراه ۸ نفر از کارگران خود مقتول را به دلیل مقاومتی که داشته تا سر حد مرگ کتک زدند.

پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان و صحنه جنایت، بازپرس جنایی دستور داد تا این کمپ غیرقانونی پلمب شود و افرادی که داخل آن روند ترک اعتیاد را طی می‌کردند به یک کمپ مجاز معرفی شوند همچنین ۹ مردی که مقتول را هدف ضرب و جرح قرار دادند به اتهام مشارکت در قتل عمدی بازداشت شدند.

با دستور قاضی محسن اختیاری، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۱ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
معتاد = مین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۲۶ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
معتاد بیمار است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۲ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
آهای آهای اهای ای مدافعان مردم مظلوم فلسطین تو را به خدا مردم بیچاره بدبخت را ازدست این نتانیاهوهای کمپهای شکنجه نجات بدید ای خانواده ها فرزندتان را تحمل کنید وبه او ظلم نکنید و آن را به دست این سفاکان ملعون نجس نسپارید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
درس عبرت برای معتادای معتاد به زندگی گیاهی و انگلی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
معتاد = مضرالوجود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
مرگ یک معتاد = خنثی شدن یک مین آماده انفجار و خطرناک
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۰ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
معتاد بیماره دوست عزیز راهش این نیس انقدر کتک بزننش که بمیره اونم آفریده خداس کشتن یک مورچه هم خدا قهرش میاد چه برسه یک انسان رو به هر دلیلی به قتل برسونن اونم جایی که پدر و مادرش آوردن سالم بشه و به اجتماع برگرده چه طرزه فکریه شما ها دارین اگه برادر خودتون هم بود بازم اینجوری فتوا میدادید‌!!!
آخرین اخبار