احتمال یکطرفه شدن تردد در محور کندوان

رئیس پلیس راه مازندران از احتمال یک طرفه شدن محور کندوان خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه هم اکنون آمد و شد در جاده‌های مواصلاتی استان عادی و روان است، گفت: انتظار می‌رود در ساعات آینده محور کندوان از شمال به جنوب پر حجم شود و در صورت تراکم زیاد و اعلام پلیس راه یک طرفه خواهد شد.

او افزود: رانندگان از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند و در مسیر‌های کوهستانی دقت کرده با موبایل صحبت نکنند، کمربند ایمنی را ببندند و از تخلفات حادثه ساز پرهیز کنند.

سرهنگ جهان تاب سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و حرکت در شانه خاکی را از جمله تخلفات حادثه‌ساز عنوان کرد و ادامه داد: پلیس به‌شدت با این گونه تخلفات برخورد می‌کند و در صورت ثبت تخلف حادثه ساز، خودروی راننده متخلف ۷۲ ساعت به توقفگاه منتقل و برای گواهینامه راننده متخلف نیز نمره منفی درج خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران، رعایت نکردن حق تقدم و صحبت کردن با تلفن همراه را از اصلی‌ترین علل وقوع تصادفات رانندگی ذکرکرد و رانندگان وسایل نقلیه خواست از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار