آموزش ایستگاهی بیش از ۴۰۰۰ نفر از مسافرین نوروزی در مازندران

معاون آموزش، پژوهش و فناوری هلال احمر مازندران از ارائه آموزش‌های ایستگاهی به ۴۴۴۰نفر از مسافرین نوروزی در محل پست‌های " خدمات بشر دوستانه"، ۱۴۰۳ خبر داد.

آرش سید صالحی معاون آموزش، پژوهش و فناوری هلال احمر مازندران از ارائه آموزش‌های ایستگاهی به ۴۴۴۰نفر از مسافرین نوروزی در محل پست‌های " خدمات بشر دوستانه"، ۱۴۰۳ خبر داد و گفت:این طرح از ۲۴ اسفند۱۴۰۲ لغایت ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ با هدف آگاهی بخشی، ارتقاء تاب آوری و خود امدادی، آموزش کمک‌های اولیه، احیای قلبی ریوی، مسمومیت، آمادگی در مخاطر ات و... با شعار"همین الان آموزش ببین و با فراگیری آموزش‌های امدادی، حافظ جان و شادی هم باشیم "به مسافران نوروزی ارائه گردید.

او افزود: این طرح با مشارکت تعداد ۱۰۰ نفر از مربیان آموزشی (حضور ۳۲۵ نفر به روزمربیان) با طی بیش از ۹۹۵ ساعت خدمات آموزشی اجرا گردید و مسافرین نوروزی با حضور در محل پست‌ها آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

سید صالحی گفت:در طرح خدمات بشر دوستانه نوروزی، مربیان آموزشی، اعضای تیم سحر را در امر آموزش به مسافران کودک در فضای دوستدار کودک همراهی و پشتیبانی نمودند.

او، در پایان از زحمات بی شائبه کلیه مربیان و مسئولین آموزشی سراسر شعب که صمیمانه در این ایام همراه و همگام بودند، تشکر و قدردانی کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار