کشف ۲۳ دستگاه وسیله نقلیه سرقتی در گیلان

فرمانده انتظامی گیلان از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سارقان وسایل نقلیه و کنترل پارکینگ‌ها در گیلان خبر داد و گفت: در مدت اجرای این طرح ۲۳ دستگاه وسیله نقلیه سرقتی کشف شد.

سردار "عزیزاله ملکی" با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد، به سوءاستفاده سارقان از سهل‌انگاری مالباختگان اشاره کرد و اظهارداشت: برخورد قاطع پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آنها و از طرفی ارتقاء سطح آگاهی عمومی با تشدید اقدامات پیشگیرانه، موجب کاهش وقوع سرقت می‌شود. 

وی در ادامه از ابلاغ اجرای طرح عملیاتی ۳ روزه مبارزه با سارقان وسایل نقلیه و کنترل پارکینگ‌ها در گیلان و پیگیری موضوع توسط پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های تابعه خبر داد و گفت: در مدت اجرای این طرح با انجام اقدامات فنی و عملیاتی، ۲۱ سارق و ۵ مالخر شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان گیلان همچنین به کشف ۵ دستگاه خودرو سواری پراید و ۱۸ دستگاه موتورسیکلت سرقتی اشاره کرد و بیان‌داشت: سارقان و مالخران با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان از مردم خواست برای پیشگیری از وقوع سرقت ضمن توجه به هشدار‌ها و توصیه‌های انتظامی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را برای پیگیری از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

برچسب ها: سرقت ، وسایل نقلیه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.