کشف ۱۷ کیلوگرم تریاک از مخفیگاه قاچاقچی سابقه‌دار

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت، از کشف ۱۷ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه‌دار در جنوب پایتخت خبر داد.

سرهنگ حسین باباپور گفت: با ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر در جنوب تهران، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه پنجم این پلیس رسیدگی به پرونده را به عهده گرفتند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با پیگیری‌های شبانه روزی فعالیت متهم و با انجام چندین مرحله تحقیقات گسترده پلیسی مشخص شد وی با مراجعه به یکی از استان‌های جنوبی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از استان‌های جنوبی تهیه و پس از انتقال آن به مخفیگاه خود در جنوب تهران قصد دارد به زودی مواد را در پایتخت بفروشد.

وی افزود: با مشخص شدن روش کار و نحوه فعالیت متهم با هماهنگی مقام قضایی تیمی عملیاتی به مخفیگاه نامبرده اعزام و رفت و آمد‌های سوژه را زیر نظر گرفتند تا اینکه در یک عملیات ضربتی و هماهنگ و در اقدامی غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل ۱۷ کیلوگرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازجویی‌های فنی برای رسیدگی به مرجع قضائی منتقل شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار