با دقت در نحوه خوابیدن به خواسته‌های درونی خود پی ببرید

نحوه خوابیدن شما بیش از آنچه تصور می‌کنید درباره شما می گوید. رویاهای شما، امیدهای شما و مهمتر از همه اشتیاق‌ها و خواسته‌های شما. نحوه خوابیدن شما نشان می‌دهد که واقعاً به دنبال چه چیزی هستید. پس به نحوه خوابیدن خود و اطرافیانتان دقت کنید، تا به رازهای درونی آن‌ها پی ببرید.

نحوه خوابیدن هر کس نشان‌دهنده بسیاری از اطلاعات درباره شخصیت درونی او است. ممکن است آنچه احساس می‌کنید و آنچه فکر می‌کنید می‌خواهید کاملاً برعکس آنچه آگاهی درونی شما می‌خواهد باشد؛ بنابراین چنانچه نحوه خوابیدن شما یک تعبیر را برای شما نشخص کرد که با شخصیت ظاهری شما همخونی نداشت جای تعجب نیست.

انواع نحوه خوابیدن و تعبیر آن

چنانچه تا کنون به نحوه خوابیدن خود و اطرافیانتان دقت نکرده‌اید، با خواندن این مقاله و کمی دقت به طرز خوابیدن خود و دیگران می‌توانید شناختتان را از شخصیت درونی بالا ببرید. ما در اینجا حالت‌های رایج خوابیدن را بررسی می‌کنیم و به صورت جداگانه به شما می‌گوییم که در مردان و زنان این طرز خوابیدن چه معنایی دارد.

شکل جنینی

در این وضعیت فرد همانند یک نوزاد در رحم به صورت حلقه زده خوابیده و دست‌ها را در گردن یا بین پا‌ها در کنار هم نگه می‌دارد. این مدل که رایج‌ترین وضعیت خواب است، نشان دهنده عادی‌ترین نوع شخصیت است. چنین مردان و زنانی عموماً افرادی امن و متعادل هستند.

شکل جنین در زنان: زنانی که به شکل جنینی می‌خوابند، افرادی فوق العاده دوست داشتنی و شیرین هستند. آنها زنانی سر سخت، خونگرم و در عین حال حساس هستند. این زنانی در عین شخصیت مخکمی که دارند گاهی خجالتی بوده و به راحتی به دیگران اعتماد نمی‌کنند. آنها برای فروتنی، نجابت و صداقت ارزش قائل هستند.

شکل جنینی در مردان: مردانی که به شکل جنینی می‌خوابند، عاشق مادرشان هستند و هرگز بزرگ نمی‌شوند. این افراد دوست دارند توسط کسی کنترل شوند و کمتر به خود اجازه خیانت می‌دهند.

شکل تسلیم

در این وضعیت افراد روی شکم می‌خوابند و دستان خود را در حالت تسلیم صاف روی تخت قرار می‌دهند. سر آنها را غالبا به چپ یا راست چرخانده شده است. این افراد بسیار راحت هستند و وضعیت خواب آنها نشان می‌دهد که در سرزمین رویایی هستند و صحنه‌هایی را تجسم می‌کنند که قلبشان را به آواز می‌خواند و چشمانشان را با شادی می‌خنداند.

شکل تسلیم برای زنان: زنانی که اینگونه می‌خوابند رمانتیک‌های درمان ناپذیری هستند. آنها همیشه رویای مردی سوار بر اسب را دارند و به ندرت ناامید می‌شوند، چرا که آنها خوش‌بین‌های ابدی هستند. خانم‌های متاهلی که به این شکل می‌خوابند معمولا خیلی عاشق همسرشان هستند. این یک وضعیت خواب شاد و رها است.

شکل تسلیم برای مردان: مردانی که روی شکم می‌خوابند، معمولاً شوهران خوبی هستند. آنها عاشق، اما در عین حال ساده هستند. در عشق دوست دارند وقت بگذارند و عجله کردن آنها برای ازدواج ایده بدی است.

شکل رهایی

در این وضعیت فرد هر دو پا و دست را به بیرون رها کرده است که در واقع این نشان دهنده روحیه آزاد آن فرد است. فردی که به این حالت می‌خوابد در قید هنجار‌های جامعه و محدودیت‌های فرهنگی یا خانوادگی خود را احساس نمی‌کند. چنین افرادی معمولاً ماجراجو و شجاع هستند. اما در عین حال می‎ توانند خشن و پوست نازک باشند و اصلا انتقاد پذیر‌های خوبی نیستند.

شکل رهایی برای زنان: زنانی که به این شکل می‌خوابند، بسیار ماجراجو هستند و حاضرند به همه چیز فرصت دهند.

شکل رهایی برای مردان: مردانی که اینگونه می‌خوابند، اشتیاق پنهانی برای فرار و انجام کار‌های خود دارند. بسیاری از آنها اغلب این کار را انجام می‌دهند - در سراسر جهان بادبانی می‌کنند، از قله اورست صعود می‌کنند یا کانال مانش را شنا می‌کنند. مردانی که به این شکل می‌خوابند، دوستان فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کنند و به دوستی خود بسیار پایبندند.

شکل کُنده

در این وضعیت فرد به پهلو درازکشیده و هر دو دست خود را در کنار قرار داده است. چنانچه به این شکل می‌خوابید؛ محدودیت‌‎های درونی و زنجیره‌های نامرئی دارید که شما را به اصول پایبند کرده است. شما احساس آزادی نمی‌کنید و بر روان شما قوانین ناخودآگاه قدرتمندی حاکم است که ممکن است فرهنگی، مذهبی یا سنتی باشد. چنین افرادی عموماً ساکت و محجوب هستند و غالباً زمینه‌های اخلاقی بالایی را برای دیگران ایجاد می‌کنند.

شکل کنده برای زنان: زنانی که به این شکل می‌خوابند، افراد زیبایی هستند که تعامل خوبی با دیگران دارند. این زنان معمولاً از ریسک کردن می‌ترسند و تمایلی به ماجراجویی ندارند، به راحتی به مردم اعتماد می‌کنند و ممکن است تا حدی ساده لوحی تلاقی شوند.

شکل کنده برای مردان: مردانی که به این شکل می‌خوابد احتمالاً نوعی نظم و انضباط خاصی در زندگی خود دارند. این مردان زندگی منظمی دارند و آرامش را در سنت و هنجار‌های رفتاری می‌یابد.

شکل عاشقانه

در این وضعیت افراد به پهلو می‌خوابند و هر دو دست خود را به سمت بیرون دراز کرده و روی بالش تکیه داده‌اند. پا‌های آنها صاف دراز است و صورت‌شان به ندرت در بالش فرو می‌رود و در عوض صورت اغلب به سمت بالا برگشته است. این حالت خواب عاشقانه است.

شکل عاشقانه برای زنان: زنانی که بدین شکل می‌خوابند عاشق غافلگیر شدن هستند و در مورد خیلی چیز‌ها ذهن باز دارد. آنها عاشق دوست داشتن و دوست داشته شدن هستند.

شکل عاشقانه برای مردان: مردانی که به این شکل می‌خوابند بسیار حساس و با احساس هستند و چنانچه در عشق شکست بخورند افسرده شده و حتی ممکن است مدتی خانه نشین شوند.

شکل آرزومند

در این وضعیت فرد به پهلو می‌خوابد و هر دو بازو به آرامی در کنارش قرار گرفته و سرش به آرامی روی بالش قرار می‌گیرد. در تمام طول شب، افرادی که بدین شکل می‌خوابند در تمام طول شب وضعیت خود را حفظ می‌کنند و صبح‌ها با مو‌هایی که تقریباً در جای خود قرار دارند از خواب بیدار می‌شوند. اغلب افرادی که به این صورت می‌خوابند خودشیفته و مغرور هستند و خود را از نژاد برتر می‌دانند.

شکل آرزومند در زنان: زنانی که بدین صورت می‌خوابند، راحت و بسیار اجتماعی هستند و با اکثر مردم کنار می‌آیند.

شکل آرزومند در مردان: مردانی که بدین شکل می‌خوابند اغلب خوش اخلاق، پر زرق و برق، جذاب و اجتماعی هستند، در همه مهمانی‌های سرگرم کننده هستند و به راحتی با جمعیت حرکت می‌کنند.

منبع: ایرنا

برچسب ها: خوابیدن ، شبانه ، استراحت
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار