برگزاری مزایده پنج هزار و ۲۶۰ میلیارد ریالی اموال تملیکی در هرمزگان از فردا

مزایده پنج هزار و ۲۶۰ میلیارد ریالی اموال تملیکی استان هرمزگان از فردا به مدت شش روز برگزار می شود.

مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: مزایده اموال تملیکی استان شامل ۱۲۸ ردیف از جمله بیش از ۱۰۰ کانتینر چای خارجی، ۲۱ هزار تن قیر و صد‌ها تن برنج به ارزش پنج هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال  از ۳۱ اردیبهشت تا ۵ خرداد به مدت شش روز برگزار می شود.

وی افزود: پس از سفر تخصصی رئیس قوه قضاییه به هرمزگان و در نتیجه راهکار‌های ارائه شده از سوی وی، هماهنگی بی نظیری را میان دولت و دستگاه قضایی شاهد هستیم و همین فضای تعامل و همکاری میان قوا از عوامل مؤثر در پیشرفت و ثبت رکورد‌های بی سابقه در عملکرد سازمان اموال تملیکی بوده است.

گفتنی است، اشخاص حقیقی و حقوقی برای بازدید از کالا‌های موضوع مزایده شماره ۶۰۲ اموال تملیکی استان هرمزگان می‌توانند به این اداره کل مراجعه کنند و پس از دریافت نامه، کالا یا کالا‌های مدنظر خود را مشاهده کنند.

همچنین ثبت قیمت‌های پیشنهادی تنها از طریق سامانه الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی (eauc.setadiran.ir) انجام می‌شود و همه شرکت‌کنندگان در مزایده می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی یادشده و با استفاده از امضای الکترونیک نسبت به ثبت پیشنهاد خود اقدام کنند.

داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت برای استفاده متقاضیان شرکت در مزایده، الزامی بوده و بازدید از کالا‌های مطرح شده، همه روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۴ بعد از ظهر امکان‌پذیر است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.