رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: شهید آیت‌الله رئیسی یک حجت و تراز برای سیاسیون جامعه ما بود.

 حجت‌الاسلام سید محمدسادات اظهار کرد: نتیجه تلاش‌های شهید رئیسی، تبیین شعار "ما می‌توانیم" برای جامعه ایرانی و اعتلای نظام مقدس اسلامی در سطح بین‌المللی و خدمت بی‌منت به محرومان جامعه بود و سرانجام بر سر راه این هدف مقدس جاودانه شد و شهد شهادت نوشید.

وی افزود: حضرت آیت الله رئیسی شخصیت بی‌ادعایی بود که ذره‌ای منیت و هوای نفس در وجودش راه نداشت و حیف بود این مرد الهی به فیض شهادت نائل نشود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان ادامه داد: تشییع باشکوه و بی‌نظیر سید محرومان ثابت کرد خواب بازگشت غرب‌گرایان و اشرافیان به عرصه مدیریت کشور تعبیر نخواهد شد.

حجت‌الاسلام سادات اضافه کرد: شهید آیت‌الله رئیسی یک حجت و تراز برای سیاسیون جامعه ما بود و حاصل تلاش این عالم مجاهد و نستوه ایجاد آرامش سیاسی و امید در داخل کشور است.

وی بیان کرد: رئیس جمهور شهید، تربیت شده مکتب قرآن و اهل بیت (ع) و امامین انقلاب بود و این سرباز مخلص ولایت آنقدر از لحاظ روحی رشد کرد که با شهادتش وجدان بشریت را مدیریت و تحولی عظیم در داخل کشور و عرصه بین المللی ایجاد کرد.

حجت‌الاسلام سادات یادآور شد: پیکر سوخته این مرد الهی و همراهانش نیرویی پایدار برای حرکت پرشتاب خط پیشرفت و عدالت در گام دوم انقلاب خواهد بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.