سه فوتی و یک مصدوم در سه راهی جاده بهبهان دهدشت گچساران

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصادف ۲ دستگاه خودروی سواری در سه راهی بهبهان- دهدشت - گچساران سه فوتی و یک زخمی بر جا گذاشت.

 محمدامین نیکویی نژاد گفت: طی تماسی با مرکز ارتباطات‌ اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ گچساران مبنی بر وقوع تصادف ۲ دستگاه خودروی پژو پارس و نیسان وانت در محور بهبهان به دهدشت حوالی منطقه خیرآباد سه راهی بهبهان_ گچساران_دهدشت گزارش داده شد.

وی بیان کرد: این حادثه ساعت ۱۰:۲۲ امروز چهارشنبه رخ داد که بلافاصله پایگاه اورژانس جاده ای خیرآباد به محل حادثه اعزام شد.

نیکویی نژاد ادامه داد: پس از حضور کارشناسان فوریت های پزشکی پایگاه اورژانس دوگنبدان در صحنه حادثه و در مرحله نخست تعداد مصدومان این حادثه یک نفر ارزیابی شد.

وی اظهار کرد: مصدوم این حادثه پس از دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی از سوی کارشناسان اورژانس برای ادامه روند درمان به بیمارستان شهید زاده بهبهان منتقل شد.

نیکویی نژاد افزود: متاسفانه در این حادثه سه نفر از سرنشینان پژو پارس که سه مرد جوان حدود ۲۰ ساله بودند در دم جان باختند و اجساد آنها از سوی همکاران هلال احمر رهاسازی شد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: متاسفانه ۶۰ درصد از تصادفات در ۳۰ کیلومتری ورودی شهرها اتفاق می افتد به همین دلیل توجه و تمرکز بیشتر رانندگان در هنگام نزدیک شدن به شهرها تأکید می شود که با سرعت مطمئنه، از سبقت های غیر مجاز جداً بپرهیزند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.