مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: پویش نذر قربانی با هدف جمع آوری کمک برای نیازمندان در زنجان در آستانه عید قربان و در راستای مردمی کردن حمایت‌ها در این عید سعید اجرا شد.

روح اله صالحی با اشاره به ادای نذر نیابتی قربانی اظهار داشت: مردم نوعدوست استان می‌توانند با واریز کمک‌های نقدی در قالب نذر قربانی، از امکان ادای نذر خود به صورت مشارکتی با سایر خیرین بهره‌مند شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی (ره) استان زنجان به روش مشارکت در این طرح خداپسندانه اشاره کرد و گفت: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان، آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم نیکوکار استان به‌صورت حضوری و یا با استفاده از کد دستوری #*۸۸۷۷*۱ و شماره کارت ۰۴۲۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ در طرح نذر قربانی مشارکت کنند.

صالحی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده در قالب این پویش خیرخواهانه، برای مشارکت هر چه بیشتر خیران، تصریح کرد: خیران زنجانی می توانند با هر میزان از توانایی، در این پویش مشارکت کنند و سهمی در اجرای این پویش و خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت داشته باشند.

وی از آمادگی کمیته امداد استان زنجان برای جمع آوری نذورات قربانی خبر داد و گفت: نذورات خیران نیک اندیش بین مددجویان تحت حمایت با اولویت فرزندان ایتام، بیماران سخت گذر، سالمندان و زنان سرپرست خانوار توزیع می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.