معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت:۱۴ هزار دستگاه کنتور برق از ابتدای امسال تاکنون در راستای پایداری شبکه و کاهش تلفات انرژی تست ومورد بازرسی فنی قرار گرفته است.

مهرداد فارسی مدان معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: شناسایی عوامل تاثیرگذار در ایجاد ناپایداری و تلفات و راهکار‌های حفظ حقوق متقابل توزیع کننده انرژی و مصرف کنندگان، از جمله اهدافی هستند که این شرکت در راستای تحقق آن تلاش می‌کند.

وی با بیان اشاره بر اهمیت شناسایی عوامل فنی و غیرفنی گفت: با توجه به افزایش مصرف انرژی و مشکلات تولید، شناسایی عوامل فنی و غیر فنی موثر در ایجاد تلفات دارای اهمیت بسیار زیادی است که با بررسی فنی و تست مستمر لوازم اندازه گیری مشترکین، زمینه جلوگیری از قطع برق ناشی از نوسان ولتاژ در سطح شبکه به حداقل خواهد رسید.

فارسی مدان افزود: از مجموع ۶۳۰ هزار مشترک این شرکت با دریافت اطلاعات از سیستم رایانه‌ای مشترکین از ابتدای سال جاری تعداد ۱۴ هزار دستگاه کنتور برق مشترکین عادی در سطح کلانشهر اهواز مورد بررسی و تست فنی قرار گرفت که از این تعداد هشت هزا رو ۲۹۳ فقره سالم و ۲ هزار و ۸۷ مورد دستکاری و سه هزار و ۶۲۰ مورد دارای نقص فنی شناسایی شدند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: جلب رضایتمندی شهروندان از اولویت‌های اصلی این شرکت است که با انجام این عملیات در سطح شبکه به میزان قابل توجهی از قطع جریان برق مشترکین جلوگیری می‌شود.

وی بیان کرد: امسال در فصل گرم با اجرای ۱۸۰ برنامه در تلاش هستیم، ناترازی شبکه اتفاق نیفتد که در این راستا با اجرای "پویش با انرژی" مشترکین می‌توانند با پیوستن به این پویش و کاهش حداقل ۱۵ درصد مصرف برق خود نسبت به مدت مشابه سال قبل، علاوه بر دریافت صورتحساب قبض برق رایگان، جز برندگان خوش شانس میلیون‌ها جایزه جذاب از خودرو‌های اتوماتیک، کالای خانگی، لوازم الکترونیک و ... باشند.

کلانشهر اهواز با یک هزار و ۸۴۸ مشترک در بخش صنعت، یک هزارو ۴۰۸ مشترک در بخش کشاورزی و ۸۹ هزار و ۸۶۶ مشترک در سایر بخش ها، پس از تهران دومین کلانشهر پر مصرف کشور است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.