معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران روش‌های مشارکت در پویش نذر قربانی به مناست عید سعید قربان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد دهرویه با قدردانی از کمک‌های بی‌منّت مردم نیکوکار در مناسبت‌های مختلف سال به نیازمندان، اظهار کرد: به منظور کمک به افزایش رفاه غذایی خانواده‌های نیازمند و نشر و ترویج سنّت حسنه قربانی، کمیته امداد استان تهران آمادگی دارد، نذورات مردم نیکوکار در عید سعید قربان را همانند سال‌های گذشته برای توزیع میان نیازمندان دریافت نماید.

وی با تشریح جزئیات پویش «نذر قربانی» افزود: این طرح در راستای مفاهیم دینی، الهی و انسانی و با هدف ارتقای سطح معیشت خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در عید قربان اجرا می‌شود.

دهرویه ادامه داد: کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای دریافت کمک‌های مردمی در طرح نذر قربانی پیش‌بینی شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران، خاطرنشان کرد: همچنین سامانه تلفن گویا به شماره ۷۳۵۵-۰۲۱ و درج عدد ۱۴ نیز از دیگر روش‌های پرداخت نذورات قربانی است.

وی گفت: مردم نیکوکار، خیّران و همه افرادی که قصد ادای نذورات خود در عید سعید قربان را دارند، می‌توانند با مشارکت در این طرح، گوشت قربانی خود را از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان تهران در اختیار خانواده‌های تحت حمایت قرار دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۶ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
هر ساله چندین تن جمع میشه فقط معلوم نیست کجا مصرف میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۵ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
دیگه پرت و پلا میگی
آخرین اخبار