مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از پایش تصویری پایانه مرزی خسروی در اربعین امسال خبر داد.

کهریزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اعلام اینکه افزایش تعداد سامانه‌های هوشمند جاده‌های استان از ۱۹۱ کنونی به ۳۱۰ مورد در دستور کار قرار گرفت، گفت: برای این افزایش ۶۰ درصدی یک هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

سیدشهرام کهریزی با اشاره به بازدید انجام شده از محور‌های مواصلاتی استان به همراه فخاران رئیس مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از محور‌های مواصلاتی استان افزود: کرمانشاه به عنوان استان پیشرو در هوشمندسازی راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود. ️

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با ابراز امیدواری از راه‌اندازی این تعداد سامانه تا پایان سال گفت: هوشمندسازی راه‌ها سبب ارتقای ایمنی کاربران جاده‌ای و تسهیل و تسریع در حمل و نقل ناوگان مسافری و باری می‌شود.

کهریزی با اشاره به اینکه استان کرمانشاه ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با اقلیم کردستان و دولت مرکزی عراق دارد گفت: خوشبختانه نگاه اربعینی به جاده‌ها و پذیرش گردشگران ورودی و خارجی مدنظر است و امید داریم با برنامه‌های انجام شده استان کرمانشاه را به عنوان هاب منطقه غرب کشور در زمینه هوشمندسازی معرفی کنیم. ️

وی با ابراز امیدواری از پایش تصویری پایانه مرزی خسروی در اربعین امسال افزود: امسال برنامه‌ریزی برای افزایش ۲ برابری زائران اربعین انجام شده است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.