استاندار ایلام با بیان اینکه شهرداری ایلام سامانه‌های ارتباطی و برخط را به‌روزرسانی کند، گفت: شهرداری باید عملکرد و رویه کاری خود را ارتقاء دهد.

حسن بهرام‌نیا به‌صورت سرزده از واحد‌های مختلف شهرداری ایلام از جمله واحد مدیریت حقوقی و املاک، اداره املاک، ذیحسابی و دبیرخانه شهرداری مرکز و واحد‌های صدور پروانه و استعلامات شهرداری منطقه ۲ بازدید کرد.

استاندار ایلام در جریان این بازدید از بروز نبودن سیستم و سامانه‌های برخط شهرداری و تاخیر در ارائه و صدور چرخه‌های گزارش‌گیری پروانه، انتقاد کرد و گفت: سیستم‌ها در شهرداری و فرآیند‌ها باید بروز و چرخه گزارش‌گیری برای صدور پروانه ساختمانی در سریع‌ترین زمان انجام شود.

بهرام‌نیا با تاکید بر تکریم ارباب و رجوع، در جریان رسیدگی به امورات و خواسته‌های مردمی قرار گرفت و گفت: درخواست‌های مردمی در حوزه‌های مختلف در اسرع وقت، باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که عمده درخواست و مطالبات مردمی از جمله صدور پروانه و پایان کار در شهرداری مرکز و شهرداری منطقه ۲ شهر ایلام است، امروز از این ۲ اداره بازدید و فرآیند‌های کاری مردم بررسی و پایش شد.

استاندار ایلام تاکید کرد: ضرورت دارد اسناد مالکیت مربوط به شهرداری که جزو مایملک شهرداری است بروزرسانی شود تا هیچ حقی از شهرداری تضییع نشود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.