مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شهرداری خرم آباد گفت: تور گردشگری مجازی با هدف آشنایی با ظرفیت‌های تاریخی و تفریحی این شهر طراحی و فعال شد.

 هانیه نصیری روز چهارشنبه اظهار کرد: تور گردشگری مجازی شهر خرم آباد با استفاده از تکنیک عکاسی ۳۶۰ درجه و ثبت تصاویر هوایی از مهمترین مکان‌های گردشگری، طراحی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به طراحی نرم افزار " خرم آباد من" به منظور معرفی مهمترین جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شهر خرم آباد از جمله قلعه فلک الافلاک، حمام گپ، مناره آجری، پل شکسته، دریاچه کیو و پارک جنگلی مخملکوه در نوروز امسال، پایه و اساس معرفی تور گردشگری نیز برنامه ریزی شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان فاوا شهرداری خرم آباد عنوان کرد: هموطنان می‌توانند با مراجعه به آدرس www.panoland.ir/new از مناظر بدیع و زیبای شهر خرم آباد دیدن کنند.

نصیری گفت: با به روز رسانی " خرم آباد من" گام مهمی در ارایه خدمات غیرحضوری و حرکت به سمت شهر الکترونیک برداشته خواهد شد همچنین طراحی نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه از مهمترین برنامه‌های سازمان طی امسال خواهد بود که به محض انجام، اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها: گردشگری ، لرستان
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.