معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با مشارکت و حضور پرشور مردم بصیر ایران اسلامی در صحنه انتخابات، به زودی رئیس جمهوری اسلامی ایران در تراز تمدن اسلامی به جهان معرفی خواهد شد.

 رضا شریفی در همایش بزرگ انتخابات مظهر روشنگری و حماسه حضور ملی که با حضور فرمانداران، بخشداران، معتمدین، دانشجویان و جمعی از مردم منطقه سیستان در دانشگاه زابل برگزار شد، اظهار کرد: شهید جمهور تراز مسوولیت در انقلاب اسلامی را در حد جهانی ارتقا داده و سبب شده جهان به احترام شهید رئیسی کلاه از سر بردارد.

وی خطاب به نخبگان، جوانان، دانشجویان و اساتید دانشگاه بیان کرد: باید بدانیم چرا جمهوری اسلامی در تراز بین‌المللی برای سیاستمداران و سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی به عنوان یک هدف ویژه به شمار می‌رود.

معاون استاندار تصریح کرد: در هیچ کشوری تحولات آن کشور از جمله تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برای ابرقدرت‌های جهان مهم نیست اما ایران اسلامی به صورت مستمر توسط سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای دیگر رصد می‌شود.

وی افزود: دشمن به دنبال ایجاد فاصله و شکاف نسلی بین نسل‌های مختلف است که این جنگ نرم یک تهدید راهبردی جدی است.

شریفی ادامه داد: جمهوری اسلامی پرچمدار شعار حامی مستضعفان، مظلومان و ستمدیدگان جهان است چرا که این گفتمان انقلاب و امامین انقلاب است و ما برای این موضوع هزینه‌های زیادی مانند شهیدان بزرگواری را داده‌ایم و نتیجه آن گفتمان مقاومت در منطقه شده است.

وی با بیان اینکه چند سال پیش طرح خاورمیانه جدید، عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و ظهور و بروز داعش در منطقه مطرح شد، تصریح کرد: برخلاف تصوراتی که دشمن داشت امنیت، جهش تولید و توسعه با مشارکت مردم اتفاق افتاد و دشمن در رسیدن به خواسته‌هایش ناکام ماند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بصیرت مردم، ولایت پذیری و روحیه ایثار گفتمان انقلاب را تشکیل داده اند که همین ها سبب شده اکنون در جهان تبدیل به الگو شویم.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی اکنون تمدن ساز شده است، بیان کرد: باید برای این موضوع به خود ببالیم که در طرف درست تاریخ ایستاده‌ایم البته هزینه این ایستادگی و مقاومت به مراتب از سازش و پذیرش زورگویی کمتر است.

شریفی اظهار کرد: اعلام شد که جنگ هزاره سوم جنگ آب است اما باید بدانیم این جنگ، جنگ تمدن‌ها و گفتمان‌ها است.

وی بیان کرد: سه اقدام راهبردی رهبر معظم انقلاب از جمله نامه به دانشجویان اروپایی، بیانیه گام دوم انقلاب و نامه اخیر رهبر معظم انقلاب به دانشجویان اروپایی و آمریکایی دشمنان را غافلگیر کرد چرا که دشمنان به دنبال ایجاد فاصله و شکاف نسلی بین نسل‌های مختلف بودند اما این اقدام حکیمانه رهبر معظم انقلاب تهدید را تبدیل به فرصت کرد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: دشمن تصور می‌کند نسل جوان در جمهوری اسلامی می‌تواند مبدا و مقصد فروپاشی در ایران باشد چرا که متصور است ذهن جوانان و نوجوانان را با فضای مجازی دستکاری کرده است.

وی گفت: این اقدامات راهبردی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) سبب شد بیداری اسلامی اکنون به بیداری جهانی تبدیل شود، همچنین تبیین گفتمان مقاومت یک تولد مقتدرانه از نظم نوین جهانی بوده است.

شریفی خاطرنشان کرد: در ۲ سال گذشته با وجود اینکه کمبودهایی در حوزه های مختلف وجود داشت پروژه‌های بزرگی در سیستان و بلوچستان شروع شده و این امر نشان دهنده این است که مدیران، کارگزاران و مردم قدر یکدیگر را می‌دانند.

 

برچسب ها: استانداری ، انتخابات
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار