محمود مرداوی گفت که جنبش حماس پاسخ روشنی از سوی رژیم صهیونیستی درباره توافق مبادله اسرا نشنیده است.

محمود مرداوی از رهبران جنبش حماس در اظهاراتی گفت که این جنبش پاسخ روشنی از سوی رژیم صهیونیستی درباره توافق مبادله اسرا نشنیده است.

به نقل از خبرگزاری سما فلسطین، مرداوی افزود: طرف آمریکایی به نمایندگی از رژیم اشغالگر در مورد توافق مبادله اسرا صحبت می‌کند.

این عضو ارشد حماس، اضافه کرد: دشمن اسیران خود را می‌خواهد بدون اینکه چیزی به مردم فلسطین بپردازد.

گروه‌های مقاومت فلسطین هفتم اکتبر ۲۰۲۳ (پانزدهم مهر ماه ۱۴۰۲)، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که این رژیم برای تلافی حملات «طوفان الاقصی»، جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، با حمایت آمریکا و برخی از کشور‌های غربی، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران وحشیانه این منطقه است.

پس از گذشت بیش از هشت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهاد‌های امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۹ ۰۲ تير ۱۴۰۳
شما بابیانیه های پی در پی جهانیان را بیدار نگه دارید ودرعمل هم تامبتوانید امنیت شهرکهای صهیونیسم را به هم بزنید تا پرورشگاه تروریست بسته وشهروندان سوری که همه تروریست هستند فرار‌کنند حیواناتی که در حیفا وتل آویو وغیره هستند باید شهرهارا تخلیه کنند
آخرین اخبار