مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه امسال طرح تابستانه مهارت برای دانش آموزان اجرایی خواهد شد، گفت: سال قبل ۷۲۴ دانش آموز در این دوره شرکت کردند.

روح اله صالحی در جلسه شورای مدیران کمیته امداد استان زنجان، گفت: همزمان با ایام تابستان دوره های آموزشی قرآنی و مهارتی (در قالب طرح تابستانه مهارت) برای دانش آموزان برگزار می شود.

وی اضافه کرد:کمیته امداد، یکی از نهادهایی است که همزمان با آغاز فصل تابستان برنامه های گسترده ای را برای پر کردن اوقات فراغت مددجویان تحت پوشش خود تدوین کرده است.

صالحی تصریح کرد: اجرای برنامه‌های کتابخوانی و پژوهش، اعتقادی، اخلاقی و قرآنی شامل شرعیات، احکام، روخوانی، تجوید و احکام، نهج البلاغه و مهارت های زندگی برای پسران و دختران از جمله این آموزش هاست.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: کمیته امداد، دانش‌آموزان توانمندی را در مجموعه خود دارد که باید از ظرفیت آنها استفاده کند.

صالحی افزود: برگزاری اردوهای آموزشی و غنی سازی اوقات فراغت از موضوعاتی است که باید در کنار تحصیل به آن توجه شود چون بسیاری از دانش‌آموزان مهارت‌های نهفته‌ای دارند که باید در اوقات فراغت به شکوفایی برسد.

این مسوول اظهار داشت: در تلاشیم تا طرح غنی سازی اوقات فراغت را در مناطق کم برخوردار نیز اجرا کنیم چون برای همه دانشجویان و دانش‌آموزان، برنامه‌هایی برای توانمندسازی داریم که مهارت آموزی و نخبه پروری یکی از آنهاست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.