نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شهید مرمزی جان شیرین خود را در کف اخلاص نهاد و به ندای الهی یا ای‌ها النفس مطمئنه لبیک گفت.

آیت الله محسن حیدری در مراسم تشییع پیکر شهید "ابراهیم مرمزی" گفت: به نوبه خودم تبریک و تسلیت عرض می‌کنم شهادت این شهید بزرگوار، جوان مجاهد و پرشور دشت آزادگان را که در راه امنیت انتخابات شهید شد.

وی افزود: شهید مرمزی برای حفاظت و پاسداری از امنیت کشورمان و مرز‌های شرقی مامور شده بود و جان شیرین خود را در کف اخلاص نهاد و به ندای الهی یا ای‌ها النفس مطمئنه لبیک گفت.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: شهادت شهید عزیز ابراهیم مرمزی را به مردم شهید پرور سوسنگرد که این جوان را پرورش دادند مخصوصاً به بستگان و طایفه مجاهد مرمزی، به نیرو‌های انتظامی و مرزبانی تسلیت عرض می‌کنم.

وی با بیان اینکه این شهید در راه انتخابات شهید شد، گفت: نقش انتخابات بسیار جدی و سرنوشت ساز است و مقام معظم رهبری فرمودند: حضور حداکثری و پرشور در انتخابات تضمین کننده عزت و کرامت ملت است و در سایه این حضور مردمی مشکلات داخلی و خارجی حل و توطئه‌های دشمن خنثی می‌شود.

آیت الله حیدری در خصوص شهید جمهور آیت الله رئیسی گفت: رئیس جمهور شهید در سه سال خدمت خود معجزه آفرید خدمات خالصانه بسیاری را انجام داد خصوصا برای استان خوزستان کار‌های مختلفی انجام داد لذا ما باید همواره از نظر تلاش و اخلاص پیرو و رهرو آن شهید جمهور و همچنین شهید انتخابات شهید مرمزی باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.