باشگاه خبرنگاران -بازی‌نگاشت فوتبالیست‌ها؛ برنده رقابت میان گیمرهای FIFA و گیمرهای PES کدام است؟
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در تحقیق اخیر خود به مقایسه میزان گیمرهای دو عنوان FIFA و PES پرداخته است.
باشگاه خبرنگاران -تقدیر احمد توکلی از وزیر ارتباطات بابت شفاف‌سازی در موضوع ارز دولتی
احمد توکلی رئیس هیات‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت از آذری جهرمی بخاطر تلاش شجاعانه بابت شفاف‌سازی تخصیص ارز دولتی به واردات تلفن همراه تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران -تعرفه‌های اینترنت تا پایان تابستان آزادسازی می‌شود
معاون وزیر ارتباطات:
فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اصلاح تعرفه اینترنت و آزادسازی قیمت‌ها تا پایان تابستان سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -دستور وزیر ارتباطات برای وصل مجدد گوشی‌های مسافری
با توجه به مشکلات به وجود آمده در اثر قطع تعدادی از گوشی‌های تلفن همراه وارد شده به وسیله مسافران به کشور، وزیر ارتباطات دستور تا‌زه‌ای را برای مرتفع نمودن مشکل مذکور صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران -مرمت و بازسازی خانه مستوفی الممالک قبل از پایان دولت دوازدهم انجام می شود/ هویت تاریخی شهرها، بخشی از هویت تاریخی ایرانیان است
آذری‌جهرمی:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست هم اندیشی احیای خانه مستوفی الممالک با اشاره به اهمیت این خانه، گفت: مرمت و بازسازی خانه مستوفی الممالک قبل از پایان دولت دوازدهم انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران -آغاز شناسایی و قطع گوشی‌های مسافری فاقد شرایط
فرآیند شناسایی و قطع گوشی‌های مسافرانی که در فرجه‌ی ۳۰ روزه بعد از ورود به کشور اقدام به ورود اطلاعات صحیح گوشی تلفن همراه خود نکرده اند، آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران -امضای سند اقدام مشترک وزارت ارتباطات و نیرو / حرکت برای ایجاد یکصد هزار فرصت شغلی و افزایش بهره وری و کاهش میزان مصرف آب و برق
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزیر نیرو برای ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و افزایش بهره وری در حوزه‌های آب و برق با بهره از ارتباطات و فناوری اطلاعات، امضای سند اقدام مشترکی را امضا کردند.
باشگاه خبرنگاران -بیانیه سازمان پدافند غیرعامل کشور درباره اظهارات وزیر ارتباطات
روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور بیانیه‌ای نسبت به اظهارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره‌ی طبقه نهم مرکز امام(ره) واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران -حضور خبرنگاران در طبقه نهم ساختمان دیتاسنتر مرکز امام خمینی(ره) +فیلم
خبرنگاران به دعوت وزیر ارتباطات، ظهر امروز در طبقه نهم ساختمان دیتاسنتر مرکز امام خمینی (ره) حضور یافتند.