باشگاه خبرنگاران -شبکه‌های اجتماعی، حسینیه مجازی کاربران اینترنتی در محرم
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛
با انتشار پست‌های محرمی بسیاری از کاربران اینترنتی در دهه نخست ماه محرم در شبکه‌های اجتماعی، فضای مجازی به حسینیه‌ای مجازی تبدیل شده بود.
باشگاه خبرنگاران -شبهات فضای مجازی، روش نوین نفوذ بر باورهای جوانان
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد
باشگاه خبرنگاران -واکنش وزارت ارتباطات به اظهارات دبیر شورای عالی فضای مجازی در برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» باشگاه خبرنگاران جوان
هادیان رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان به اظهارات سیدابوالحسن فیروزآبادی واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران -امیر پوردستان: حفظ پرچم شهدا کار سختی است و نیاز به صبر، دشمن شناسی، ایمان و اراده دارد
رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: شهدا پرچم این راه را به دست ما داده اند و پرچم داری کار سختی است که نیاز به صبر، دشمن شناسی، ایمان و اراده دارد تا به پیروزی الهی برسد.
باشگاه خبرنگاران -وزیر ارتباطات از آغاز فرآیند ترخیص 600 هزار گوشی همراه موجود در گمرک خبر داد
آذری جهرمی گفت: فرایند ترخیص 600 هزار گوشی همراه موجود در گمرک با آزادسازی پنج هزار دستگاه از شنبه آغاز شد تا گرانی ناشی از کمبود کالا در بازار را برطرف کند.
باشگاه خبرنگاران -حقوق شهروندی مدنظر آمریکایی‌ها زندگی کردن به سبک خودشان است
آذری جهرمی در نشست دوره‌ای دستیاران حقوق شهروندی با وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات گفت: با فضایی مواجهیم که استکبار جهانی پرونده هایی را در مورد حقوق شهروندی علیه کشورمان باز کرده در حالیکه حقوق شهروندی مدنظر آنها زندگی کردن به سبک خودشان است.
باشگاه خبرنگاران -حضور فعالانه در مجامع جهانی با تشکیل کمیته بین‌الملل در سازمان و شرکت‌های تابعه
وزیر ارتباطات در آیین معرفی دو مدیر جوان:
آذری جهرمی با بیان اینکه وزارت ارتباطات باید در مجامع و عرصه های بین الملل ابتکار عمل را در دست داشته باشد، گفت: باید کمیته بین الملل در سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات فعال شود و هماهنگی حضور فعالانه در مجامع بین الملل توسط این کمیته ها صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران -نحوه مواجهه با تحریم‌ها در دستور کار وزارت ارتباطات و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
در دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نحوه مواجهه صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تحریم ها در دستور کار قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران -قدردانی وزیر ارتباطات از کارکنان وزارتخانه جهت کسب رتبه برتر چهاردهمین جشنواره شهید رجایی
وزیر ارتباطات از مدیران و کارکنان خود جهت کسب رتبه برتر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارزیابی یکساله دستگاه‌های دولتی قدردانی کرد.