کد خبر: ۱۹۳۵۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۳
دبير هييت ورزش ناشنوايان استان تهران:

دبير هيئت ورزش ناشنوايان استان تهران اظهار داشت: مسئولين استان تهران درصدد رفع نيازهاي ورزشكاران ناشنوا براي پيشرفت و كسب موفقيت در ميادين بين المللي هستند.

حسن برجارزاده در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران گفت: استان تهران داراي 40 رشته ورزشي در بخش مردان و زنان ناشنوا در سطح كشور است و اگر چه مشكلاتي را در ارتباط با ارتقاء جوانان با مسئولين فدراسيون داريم اما تمام هدف هيئت موفقيت ورزشكاران فدراسيون ناشنوا در سطح بين المللي و مسابقات برون مرزي است.

وي ادامه داد: استان تهران در ورزش هاي فوتبال، فوتسال، شنا، كشتي آزاد،‌ فرنگي، تنيس، واليبال،‌ دو و ميداني،‌ شطرنج، تكواندو،‌ جودو ورزشكار تربيت كرده است و البته در بعضي از رشته ها نيز درحال جذب نيروهاي برتر و جديدتري هستيم تا تيم هاي قدري را راهي مسابقات كنيم.

برجارزاده در رشته ي دو و ميداني، تنيس، واليبال، شطرنج، تكواندو و جودو بانوان ورزشكار نيز مشغول تمرين و آماده سازي براي حضور در مسابقات آسيايي كره جنوبي مي شوند البته در ورزش جودو بانوان به نسبت ساير رشته ها ديرتر اقدامن به جذب نيرو كرديم و لذا خيلي دير تيم تشكيل شده است.

وي ادامه داد: در بخش فوتبال، فوتسال، كشتي آزاد و فرنگي بسيار قوي هستيم و تيم فوتبال استان تهران موفق به كسب مقام اول مسابقات ليگ برتر شده است و از اين حيث قهرمان ليگ برتر فوتبال كشور در سال 90 محسوب مي شويم.

دبير هيئت استان تهران تصريح كرد: با وجود اينكه تيم فوتبال استان تهران قهرمان ليگ برتر شده است اما متأسفانه مورد كم لطفي از سوي مسئولين تيم ملي فوتبال قرار گرفته ايم.

وي ادامه داد:‌ در ابتداي امر از استان تهران فقط يك بازيكن را به اردوي تيم ملي فوتبال دعوت كردند كه اين مسئله سبب ناراضي و اعتراض ما شد و در نهايت پس از پيگيري هايي كه انجام داديم دو نفر از قهرمان ليگ به اردوي تيم دعوت شد.

وي افزود: در حالي از قهرمان ليگ دو بازيكن به اردو دعوت شده است كه از استان شيراز 8 بازيكن از سوي كادر فني به تمرينات تيم ملي دعوت شده اند كه اين مسئله نا عدالتي است.

بوجارزاده تصريح كرد: تيم فوتسال استان تهران متشكل از 12 نفر روز سه شنبه براي برگزاري مسابقات ليگ عازم مازندران شده است كه با توجه به پنانسيلي كه در وجود فوتباليست هاي ناشنوا سراغ داريم اميدوار به كسب مقام هستيم.

وي ادامه داد: فوتباليست هاي استان تهران توانايي بالايي دارند و در صورت انجام تمرينات منظم و فشرده از لحاظ فني پيشرفت نيز مي كنند اما متأسفانه عدم دسترسي به سالن براي انجام تمرينات يكي از مشكلات عمده اين ورزشي محسوب مي شود.

وي ادامه داد:‌ از استان تهران در مسابقت دهه فجر در بخش هاي ورزشي شنا،‌ شطرنج و واليبال شركت داشتيم كه خوشبختانه شناكاران ناشنوا استان تهران مقام اول، شطرنج بازان تهراني، مقام سوم را از آن خود كردند البته در رقابتهاي واليبال همچنان در حال پيگيري است كه در نهايت اخبار مربوط به مقاله آوران را در پايان مسابقه منتشر خواهيم كرد.

دبير هيئت استان تهران تصريح كرد: ورزش هاي ناشنوايان نياز به توجه و حمايت مسئولين دارد ورزشكاران ناشنوا در صورت تشويق، قابليت تبديل شدن به افراد برتر جهان را نيز دارند و با توجه به پتانسيلي كه در نزد ورزشكاران سراغ دارم آينده ي آنها را درصورت حمايت همه جانبه ي مسئولين روشن ارزيابي مي كنم./ق
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر