کد خبر: ۲۱۷۵۰۹۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۰
سرمربی تیم ملی فوتسال:

علی صانعی گفت: به شخصه از ترابیان در خواست کردم با بازگشت جوراندیرو موافقت کند.

به گزارش

خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران

با بازگشت جوراندیرو به تیم ملی فوتسال این شبهه ایجاد شد که علی صانعی به زودی جایگاه خود را در تیم ملی از دست داده و جوراندیرو سرمربی تیم ملی می شود.

علی صانعی در این مورد در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: من به هیچ وجه از طرف جوراندیرو احساس خطر نمی‌کنم من خودم به شخصه از عباس ترابیان درخواست کردم وی را به تیم ملی برگرداند.

وی تصریح کرد: ما در تیم ملی یک نفر در کادر فنی کم داشتیم و به همین دلیل درخواست کردم جوراندیرو به تیم ملی بازگردد چرا که من و فراش تنها بودیم و احتیاج به یک کمکی داشتیم.

صانعي اظهار داشت: برای اینکار چند گزینه در نظرمان بود ما حتی مربیان ایرانی را هم مدنظر داشتیم ولی جوراندیرو بهترین گزینه ما بود چرا که او از بازیکنان تیم ملی شناخت کامل دارد.

جوراندیرو، سرمربی تیم ملی امید است و بسیاری از همین بازیکنان در تیم ملی بزرگسالان کشف جوراندیرو هستند او حتی به عملکرد سایر بازیکنان هم اشراف کامل دارد و در این برهه از زمان بهترین گزینه برای ما است، ما با جوراندیرو در کمترین زمان می‌توانیم بهترین بهره را بگیریم.

وی با اشاره به وظایفش تصریح کرد: ما هفته گذشته در جلسه ای با جوراندیرو همه مسائل را مطرح کرده و برنامه ریزی کردیم در این جلسه حدود وظایفمان کاملا مشخص شد همه برنامه های مسابقات غرب آسیا و بازی های آسیایی را مکتوب کردیم و از حالا شروع به طراحی برنامه و تمرینات خاص این رقابت ها کردیم در حال حاضر همه چیز مرتب و منظم است و هیچ مشکلی نداریم.

صانعی در خصوص انتقاداتی که به جوراندیرو وارد است تصریح کرد: من انتقاداتی را که به جوراندیرو وارد است را قبول نمی‌کنم تمام انتقادات این است که جوراندیرو در سال 2006 قهرمانی را از ایران گرفته است در حالی که من این انتقاد را وارد نمی‌دانم نباید فراموش کنیم که جوراندیرو در سال های 2005 ، 2007 و 2008 ایران را قهرمان آسیا کرده است و نباید به خاطر سه دوره‌ی قهرمانی و یک دوره ناکامی تا سال ها یک مربی را تخریب چهره کنیم بهتر است در این زمینه ها کمی هم منصف باشیم و درست قضاوت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: درست است که جوراندیرو به کادر فنی اضافه شده است ولی او سرمربی نیست و دستیار من است در حال حاضر من تصمیم گیرنده اصلی در تیم ملی هستم او در کنار من فعالیت کرده و نکاتی را گوشزد می‌کند.

صانعي گفت: شرایط فعالیت در تیم ملی خیلی خاص است با این شرایط و در نظر ما بسیاری از مربیان حاضر به همکاری نیستند به همین دلیل جوراندیرو بهترین گزینه بود.

جوراندیرو در خصوص تاخیر دو هفته ای در رقابت های جام ملت های آسیا خاطرنشان کرد: ما برنامه خود را برای حضور در این رقابتها چیره ایم. حتی اگر این مسابقات دو هفته به تاخیر بیفتد در برنامه ما تغییر زیادی ایجاد نمی‌شود فقط استراحت دو روزه ما پس از پایان رقابت های لیگ برتر به چهار روز استراحت تبدیل خواهد شد البته با کمیته فوتسال صحبت کرده ایم تا برنامه هایمان را در این مدت زمانی در صورت امکان تغییر داده و با تیم های اروپایی برنامه ریزی کند تا دچار خلا برنامه نشویم.

وی گفت: در روزهای پایان سال دیداری دوستانه در برابر تیم ملی فوتسال لهستان خواهیم داشت این دیدار از طرف تیم فوتسال هنرمندان برنامه ریزی شده است؛ در صورتی که هماهنگی های نهایی آن انجام شود تیم ملی فوتسال لهستان در روزهای پایان سال برای انجامن چند دیدار تدارکاتی و خیرخواهانه به ایران می‌آید و عباس ترابیان هم در این زمینه موافقت کرده است که دیداری با تیم ملی فوتسال انجام شود البته همه چیز در حد مذاکره است و چیزی قطعی و نهایی شده است./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر