کد خبر: ۴۰۱۰۲۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۸
حسين قدياني در مراسم افتتاحيه جهاد دانشجويي:

رئيس سازمان بسيج دانشجويي گفت: براي شروع حركت جهادي اولين كار جهاد با نفس است و دانشجوي ما با عبور از تعلقات و نفسانيات اين جهاد را صورت مي دهد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه  باشگاه خبرنگاران حسين قدياني در مراسم افتتاحيه اردوهاي جهاد دانشجويي با اشاره به اينكه 1800 دانشجوي كشور در ايام تعطيلات و فراغت تحصيلي به جهاد سازندگي مي پردازند اظهار داشت: اين مسئله جاي قدر داني و تحسين دارد و همين مراسم افتتاحيه نيز متفاوت تر از مراسم ديگر بسيج در طول سال است و خود ساده بودن اين مراسم در زير آفتاب و در كنار شهداي گمنام دانشگاه علامه نمونه اي است از فرهنگ جهادي انديشيدن كه با حداقل امكانات و با خودباوري جوان هايمان به اين مسير ادامه دهيم.

رئيس سازمان بسيج دانشجويي افزود: ما مفتخر هستيم كه دانشجويان ما اين خودباوري را نشان دادند و اميدواريم به اين وسيله فقر و محروميت از روستاهاي ما رخت بربندد و ان شا الله بحث بعدي كارآفريني است و نقش آفريني دانشجويان جهادي در اين عرصه ها كه كمر همت را بسته اند.

وي با تشكر از عزيزاني كه مراسم اردوهاي جهادي را برگزار مي كند تصريح كرد: 787 اعزام قبل از ماه مبارك رمضان انجام مي شود و چون ماه مبارك در وسط تابستان قرار گرفته فقط 160 گروه كه روزه هايشان دچار مشكل نشود اعزام مي شوند و بعد از ماه مبارك هم 927 گروه به اردوهاي جهادي اعزام مي شوند.

قدياني گفت: با توجه به مباحث سياسي و اقتصادي كشور و بحث تحريم ها همين بچه هاي گروه هاي جهادي در رابطه با توليد ملي و اقتصاد مقاومتي كارهاي بزرگي را انجام مي دهند و بخشي از دانشجويان ما كارهاي مهمي را حتي در بخش هاي حاكميتي صورت مي دهند و به قول مقام معظم رهبري بايد با اقتدار اقتصادي و سياسي از اين پيچ تاريخي عبور كنيم.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر