کد خبر: ۴۱۴۰۱۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۱

گذشت یک ماه از فصل پاییز، بازار خرید و فروش آپارتمان در شهر تهران همچنان با رکود مواجه است و قیمت‌های سرسام آور، اجازه خرید را به متقاضی نمی دهد اما در این میان املاک در اطراف تهران با قیمت‌های مناسب تری به متقاضیان فروخته می شود.

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران، با گذشت یک ماه از فصل پاییز، بازار خرید و فروش آپارتمان در شهر تهران همچنان با رکود مواجه است و قیمت‌های سرسام آور، اجازه خرید را به متقاضی نمی دهد اما در این میان املاک در اطراف تهران با قیمت‌های مناسب تری به متقاضیان فروخته می شود.

آپارتمان‌های حومه تهران با قیمت هایی بسیار مناسب تر نسبت به تهران عرضه می شوند و حتی فروشندگان این واحدها تسهیلاتی مانند پرداخت اقساطی را برای خریداران در نظر می گیرند تا رکود حاکم در بازار مسکن را بشکنند.

قیمت آپارتمان در حومه تهران

 یک واحد 85 متری در کرج - محمدشهر، دو خوابه، نوساز به قیمت 81 میلیون تومان به فروش می رسد و همین متراژ در فردوسیه، 95 میلیون تومان از سوی مالک قیمت گذاری می شود.

یک دستگاه آپارتمان به مساحت 83 مترمربع در کرج - فردیس - شهرک ناز هم با 20 میلیون تومان وام، 15 میلیون تومان رهن و 48 میلیون تومان نقد به فروش می رسد.

همچنین واحدی 87 متری در کرج - خرمدشت هم به قیمت 40 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در مارلیک کرج میدان ارغوان، یک آپارتمان 80متری با پارکینگ به قیمت 65 میلیون تومان به فروش می رسد.

هم اکنون قیمت هر متر مربع آپارتمان در شهر جدید پردیس هر متر مربع یک میلیون تا یک میلیون و 100هزار تومان به فروش می رسد و در شهر جدید پرند هم متری 800 هزار تومان خرید و فروش می شود.

یک آپارتمان در کرج کیانمهر فاز 5 به مساحت 80 متر مربع، دو خوابه، نوساز با پارکینگ و انباری، هر مترمربع یک میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد و در شاهین ویلا آپارتمان به مساحت 77متر با تمامی امکانات و عمر 8 ساله متری 950 هزار تومان قیمت گذاری شده است.
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی