از آمریکا به او تلفن می‌شد که بازی نکن. آمد و به من گفت می‌دانم دیگر با من کار نمی‌کنی، اما تو را به خدا بعدا با من کار کن.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران،کارگردان فیلم موهن «فرزند صبح» مدعی شد که موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) در تولید این فیلم دخالت داشت.
بهروز افخمی در گفت‌وگویی با جدیدترین شماره ماهنامه «نقد سینما» و در پاسخ به این سوال که چرا با انتخاب بعضی از بازیگرها برای فیلم حاشیه درست کردید؟ بیان می‌دارد: «من اتفاقا می‌خواستم برای واقعی و قابل باور کردن فضا، از بازیگران تئاترهای لرستان و خمین استفاده کنم و هدفم این بود که بازیگرها چهره نباشند و عده‌ای را هم انتخاب کردم. اما بعد از خود موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) گفتند چرا از بازیگران مشهور استفاده نمی‌کنید؟ ما می‌خواهیم در پوستر فیلمی که درباره امام(ره) ساخته می‌شود بازیگران مشهور حضور داشته باشند و مشخصا «لیلا حاتمی» را پیشنهاد و اصرار کردند. من گفتم لیلا حاتمی همین یک سال پیش در فیلم «آب و آتش» نقش روسپی را بازی کرده است، گفتند عیب ندارد ما مسئولیتش را بر عهده می‌گیریم!»
افخمی از پاسخ به سوال خبرنگاران این مجله در خصوص این که «موسسه یعنی دقیقا چه کسی؟»، ضمن امتناع از پاسخ اظهار می‌دارد: واقعا علاقه نداشتم با لیلا حاتمی کار کنم. با اصرار دوستان تماس گرفتم و جالب بود که بلافاصله لیلا حاتمی به شدت تهدید شد. از آمریکا به او تلفن می‌شد که بازی نکن. آمد و به من گفت می‌دانم دیگر با من کار نمی‌کنی، اما تو را به خدا بعدا با من کار کن. بنده خدا در اثر این جریان چوب دو سر طلا شد. در آن شرایط بود که هدیه تهرانی آمد...
منبع: کیهان
برچسب ها: افخمی ، آمریکا ، حاتمی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار