کد خبر: ۵۹۲۵۱۱۵
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸

امتیاز تیم کارگر بنه گز پس از برگزاری جلسات متعدد توسط شرکت خوشه طلایی ساوه خریداری شد.

امتیاز کارگر بنه گز واگذار شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، علی عالی نژاد، مدیر عامل باشگاه کارگر بنه گز گفت: پس از 24 سال تیم داری و آن هم با هزینه های شخصی دیگر توانی برای ادامه کار نداشتیم تا اینکه به ناچار برای سوخت نشدن سهمیه استان آن را به شرکت یاد شده واگذار کردیم.

وی اضافه کرد: پس از مشورت با جمع زیادی از اهالی فوتبال تصمیم به واگذاری تیم به صورت امانتی گرفته شد و امیدواریم در طول یکسال پیش رو با پیدا شدن یک حامی مالی مناسب زمینه بازگشت تیم و شور و شوق فوتبالی هواداران تیم کارگر بنه گز به استان بوشهر فراهم شود.

عالی نژاد یادآور شد: در صورت شرکت نکردن در بازیها نیز علاوه بر از بین رفتن سهمیه استان باید کار خود را در دو رده پایین تر یعنی در زیره گروه لیگ استان از سر می گرفتیم و همین امر باعث شد تا تیم را بصورت امانی واگذار کنیم.

وی ادامه داد: با این حال فعالیت مجموعه فرهنگی ورزشی کارگر تعطیل نشده و در رده های سنی امید و جوانان( لیگ استان) روند خوبی را سپری می کنیم و مدرسه فوتبال کارگر نیز در روستای بنه گز در حال فعالیت است.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی کارگر بنه گز بیان کرد: تنها یادآوری بازی درخشان این تیم در برابر پرسپولیس کافی است تا مسئولانی که دل در گرو حمایت از ورزش دارند برای بازگشت این تیم در رده سنی بزرگسالان کارگربنه گز به بوشهر تلاش و مانع از فروش نهایی این تیم به استانی دیگر شوند.

عالی نژاد افزود: امیدورایم امسال با وجود اینکه در مسابقات رده سنی بزرگسالان استان حضور نداریم دو تیم پرسپولیس گناوه و پیروزی برازجان که از نامداران فوتبال این استان هستند بتوانند با حمایت مسئولان نتیجه دلخواه فوتبال دوستان هم استانی را برآورده کنند.

عالی نژاد یادآور شد: فعالیت تیم روستایی کارگر بنه گز همواره برای فوتبال دوستان تنگستانی عاملی انگیزشی و تاثیرگذار بوده تا جایی که هم اینک تیم های استقلال و پرسپولیس روستای بنه گز و تیم های شاهین عامری و توحید بوالخیر بعنوان چهار تیم روستایی در سطح شهرستان تنگستان و با جایگاه بسیار مناسبی درحال فعالیت هستند.

وی با تقدیر از همکاری های هیات فوتبال استان بوشهر با این باشگاه گفت: در این سال ها همواره هواداران پرشوری همراه خود داشتیم که این از بزرگترین سرمایه های باشگاه مردمی کارگر بود و امیدواریم با درایت مسئولان باردیگر شاهد بازگشت تیم کارگر و صحنه حضور آنها برای تشویق تیم محبوب خود باشیم.

انتهای پیام /پ
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر