کد خبر: ۶۲۶۹۵۰۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۱

با پیگیری‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پیرامون حذف ۱۶ بازی ایرانی که در جشنواره IMGA خاورمیانه و شمال آفریقا نامزد شده بودند، این بازی‌ها مجددا به لیست نامزدهای جشنواره بازگشتند.

بازی‌های ایرانی به جشنواره IMGA خاورمیانه بازگشتبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  پس از حذف این بازی‌ها در رو پنج شنبه از جشنواره IMGA خاورمیانه ، واحد بین‌الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای  با مسئولان اصلی این جشنواره مکاتبه کرده و خواستار بازگشت بازی‌های ایرانی به جشنواره شد.

پس از پیگیری‌های صورت گرفته، بیانیه‌ای رسمی از سمت مدیریت IMGA به بازی‌سازان ایرانی ارسال شد که خبر از بازگشت بازی‌های آن ها به رقابت می‌داد. در این بیانیه دلیل حذف شدن بازی‌های ایرانی اصلاحیه‌ای در قرارداد بین IMGA MENA و IMGA جهانی عنوان شده که در آن کشور ایران برای شرکت در جشنواره منع شده بود که این محدودیت هم‌اکنون برداشته شده است. به گفته مدیرعامل IMGA بازی‌سازان ایرانی علاوه بر نسخه MENA می‌توانند در نسخه جهانی این جشنواره نیز شرکت کنند.

با توجه به این که ایران بیشترین تعداد نامزدی آثار را در این جشنواره به خود اختصاص داده است، شانس درخشش و برنده شدن بازی‌های ایرانی در این مسابقات بالاست.

دومین دوره مسابقات IMGA در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، ۲۰ آبان ماه در کشور عمان برگزار می‌شود و هم‌اکنون بازی‌هایی که نامزد شده‌اند در معرض رای عمومی قرار دارند.

بیشتر بخوانید: حذف ناجوانمردانه بازی‌های ایرانی از جشنواره IMGA خاورمیانه پس از اعلام نامزدها! 

منبع : بنیاد ملی بازی های رایانه ای

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل