کد خبر: ۶۳۱۲۷۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲

گوگل امکان ساخت فهرست مکان های مورد علاقه و اشتراک گذاری آن ها را در نسخه وب گوگل مپ فراهم کرد.

اشتراک گذاری مکان‌ها در نسخه وب گوگل مپ ممکن شدبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از سال 2017 امکان اشتراک گذاری موقعیت مکانی برای کاربران گوگل مپ ایجاد شد. همچنین گوگل قابلیتی اضافه کرد که با استفاده از آن کاربران می توانند فهرستی از مکان های مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند.

اشتراک گذاری های مورد نظر تنها برای کاربرانی فراهم بود که از نسخه اندروید یا آی او اس گوگل مپ استفاده می کردند اما شرکت گوگل، امکان اشتراک گذاری را برای کاربرانی که از نسخه وب استفاده می کنند نیز فراهم خواهد کرد.

تهییه فهرست مکان های مورد نظر در نسخه وب همانند نسخه موبایلی انجام می شود. بری این کار کافیست مکان مورد نظر را در نقشه پیدا کنید و با کلیک روی گزینه Save آن را به یکی از لیست های خود اضافه کنید. همچنین با رفتن به بخش مکان های خود (Your places) فهرست مکان های ذخیره شده را مشاهده می کنید که می توانید آن ها را در شبکه های اجتماعی (توئیتر، فیسبوک و گوگل پلاس) به اشتراک بگذارید.

گوگل اعلام کرده است که قابلیت اشتراک گذاری مکان‌ها در نسخه وب گوگل مپ طی هفته های آینده برای عموم کاربران فعال خواهد شد.

 اشتراک گذاری مکان‌ها در نسخه وب گوگل مپ ممکن شد

انتهای پیام/

امکان اشتراک گذاری فهرست مکان های گوگل مپ در نسخه دسکتاپ

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل