کد خبر: ۶۳۹۴۹۳۰
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
کد خبر : ۶۳۹۴۹۳۰

از ابتدای امسال تا به امروز ۳۱ مدرسه خیرساز در استان اردبیل مورد بهره‌برداری قرار گرفته و ۱۲ مدرسه دیگر نیز تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،دولت لطفی مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل دیروز در آئین بهره‌برداری از مدرسه خیرساز روستای خلخال اظهار داشت: از ابتدای سال 96 تا به امروز 154 کلاس درس تحت عنوان 31 مدرسه توسط خیران مدرسه‌ساز استان احداث و تحویل آموزش و پرورش استان شده که تا پایان سال نیز 12 مدرسه دیگر در قالب 49 کلاس درس تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه افتتاح پروژه‌های آموزشی خیرساز در استان از اولویت جدی برای بهره‌برداری کامل برخوردارند، افزود: برای سال آینده نیز برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده که در همین راستا عملیات اجرایی 18 مدرسه در قالب 77 کلاس درس نیز در سطح استان به ویژه در مناطق محروم و روستاهای دورافتاده آغاز شده که تا سال آینده افتتاح می‌شود.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل با اشاره به افتتاح مدرسه خیرساز روستای طولش در خلخال نیز گفت: : تاکنون 21 مدرسه در قالب 103 کلاس درس با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در شهرستان خلخال احداث و تحویل آموزش و پرورش مناطق سه‌گانه این شهرستان شده است که در واقع این مدرسه نیز با مشارکت صد درصدی خیران احداث و امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

لطفی از اختصاص اعتبارات برای نوسازی و تجهیز مدارس در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: امسال برای تجهیز و نوسازی مدارس بافت فرسوده سطح استان اعتبارات خوبی اختصاص یافت که در همین رابطه به مدارس فرسوده خلخال 2 میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

وی اظهار کرد: اعضای مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان بمانند همیشه در احداث مدارس جدید و حل مشکل فضاهای آموزشی در مناطق شهری و روستایی یاری‌گر نوسازی مدارس بودند که نیاز است در این راستا تشکر ویژه‌ای از این عزیزان داشته باشم.

 

انتهای پیام/ع

افتتاح مدرسه خیرساز روستای طولش در خلخال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر