کد خبر: ۶۳۹۸۴۰۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم ؛

نادعلی گفت:حدود35درصدکوله‌هانیزانجام‌ شده است وفازنخست آن‌که اتصال بلوارامام علی(ع)به بلوارشهیدکبیری بوده درتابستان سال آینده افتتاح می‌شود.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛محمدتقی نادعلی،مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم،بااشاره به آخرین وضعیت تقاطع حضرت ولی‌عصر(عج) اظهار داشت: این تقاطع به‌صورت سه سطح از کف به علت عبور مترو در سطح منفی یک آن بوده که در طراحی اولیه، سطح نخست همان سطح فعلی میدان با تغییرات هندسی و دو سطح مثبت یک و مثبت دو در نظر گرفته‌شده است.

وی با بیان اینکه سطح مثبت یک از بلوار امام علی(ع) به سمت بلوار شهید کبیری است افزود: سطح دیگر این طرح، مثبت دو بوده که در اصل حالت چپ‌گرد داشته و از بلوار امام علی(ع) به سمت بلوار خلیج‌ فارس عبور می‌کند.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم خاطرنشان کرد: این پروژه در شهریورماه سال جاری تحویل این سازمان شده که پیشرفت پروژه بر اساس برنامه زمان‌بندی حدود 11 درصد است و پیشرفت فیزیکی این پروژه نیز حدود 21 درصد است،

وی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون 10 درصد از زمان‌بندی پروژه جلو هستیم ابراز کرد: طبق زمان‌بندی، مقرر شده که این پروژه در طول دو سال انجام و به بهره‌برداری برسد که با همت سازمان و حمایت‌ها، تمام تلاش‌ها برای کاهش این مدت به یک سال و نیم و افتتاح فاز نخست آن در تابستان سال آینده است.

نادعلی با اشاره به تکمیل بیش از 80 درصدی پایه‌ها و شمع‌های پروژه تصریح کرد: حدود 35 درصد کوله‌ها نیز انجام‌ شده است و فاز نخست آن‌که اتصال بلوار امام علی(ع) به بلوار شهید کبیری بوده در تابستان سال آینده افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/ح

فاز نخست تقاطع سه سطح ولیعصر قم تابستان ۹۷ افتتاح می‌شود.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر