کد خبر: ۶۳۹۹۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱

مدیر کل پزشکی قانونی خراسان شمالی گفت:بر اثر نزاع و درگیری در استان خراسان شمالی روزانه 21 نفر به مرکز پزشکی قانونی مراجعه می‌کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛  بابک سلحشور مدیر کل پزشکی قانونی خراسان شمالی افزود: تا پایان آذر ماه سال جاری، پنج هزار و 909 پرونده مصدوم مدعی مصدومیت در نزاع در استان بررسی شد .

وی افزود: از این تعداد چهار هزار و 161 نفر مرد و یک هزار 748 نفر زن بوده‌اند که بدین ترتیب روزانه 15 مرد و  بیش از شش زن مدعی مصدومیت در نزاع به پزشکی قانونی استان مراجعه کرده‌اند .

وی گفت:در 9 ماهه گذشته، مرداد ماه با تعداد 816 نفر بیشترین و آذر ماه با تعداد 380 نفر کمترین تعداد مدعی مصدومیت در نزاع را در پزشکی قانونی داشته‌اند .

مدیر کل پزشکی قانونی خراسان شمالی گفت: در مقایسه با آمار مدت مشابه سال گذشته، مجموع آمار مدعیان مصدومیت نزاع، رشدی سه درصدی داشته است .

به گفته وی تحلیل تفکیک شهرستانی آمار مدعیان مصدومیت در نزاع نشان می ‎دهد، بجنورد با تعداد دو هزار و 369 نفر بیشترین تعداد را داشت و پس از آن شهرستان های شیروان(یک هزار و 194 نفر)، اسفراین(یک هزار و 54 نفر)، آشخانه( 558 نفر)، فاروج(365 نفر)، جاجرم(284 نفر) قرار دارند و کمترین آمار مربوط به شهرستان راز با تعداد 85 نفر است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته تعداد شش هزار و 955 نفر مدعی مصدومیت در نزاع، در مراکز پزشکی قانونی استان معاینه شده‌اند.

انتهای پیام/آ

مراجعه افراد به پزشکی قانونی استان

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل