کد خبر: ۶۴۲۲۵۴۰
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ملایر خبر داد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ملایر از راه‌اندازی سامانه خدمات الکترونیک شرکت آبفا و ارائه 22 خدمت متنوع شرکت آب و فاضلاب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر خبر داد.

راه‌اندازی سامانه خدمات الکترونیک شرکت آب و فاضلاب ملایر  به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ جوکار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ملایر از راه‌اندازی سامانه خدمات الکترونیک شرکت آبفا و ارائه 22 خدمت متنوع شرکت آب و فاضلاب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر خبر داد.

  وی خاطر نشان کرد: سامانه خدمات الکترونیک شرکت آب و فاضلاب شهرستان ملایر به آدرس es.hww.ir راه اندازی شد و 22 خدمت شرکت آبفا در این سامانه ارائه می‌شود.

 وی تصریح کرد: سیستم الکترونیک آبفا خدمات پرکاربردی مثل سوابق مشترک شامل صدور قبض، پرداخت، بررسی صورتحساب، صورتحساب میاندوره و پرداخت آنلاین را ارائه می‌دهد و مشترک می‌تواند صورتحساب‌های آب‌بها را مشاهده کرده و امکان پرداخت آن به‌صورت آنلاین وجود دارد، همچنین مشترک می‌تواند صورتحساب میاندوره به جهت نقل و انتقال ملک را دریافت کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ملایر افزود: چنانچه مشترکی که در ملک خود حداقل دارای یک انشعاب است و درخواست خرید انشعاب جدید در همان ملک و یا تفکیک انشعاب قدیمی را دارد می‌تواند از این خدمت درخواست خود را ارائه کند.

وی گفت: درصورتی‌که مشترک طی صورتحساب‌های قبلی خود وضعیت قرائت را کنتور خراب مشاهده کند می‌تواند از طریق این خدمت درخواست تعویض کنتور ارائه کند و چنانچه مشترک به دلایلی مانند ساخت‌وساز و یا عدم حضور در ملک خود و ... درخواست قطع موقت انشعاب را داشته باشد می‌تواند از طریق این درخواست خود را ارائه کند.

جوکار گفت: هر مشترک می‌تواند از طریق شناسه قبض و رمز رایانه مندرج در صورتحساب‌های آب‌بهای خود وارد سامانه خدمات الکترونیک شود.

انتهای پیام/د.ا

سامانه خدمات الکتریکی آبفا ملایر راه اندازی شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر