کد خبر: ۶۴۲۴۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
لحظه به لحظه با بورس:

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با نزول 414.71 واحدی به پله 97 هزار و 718 واحدی رسید.

چراغ قرمز تالار شیشه ای به صدار درآمدبه گزارش خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از یک‌میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از 368 میلیون سهم که در 23هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد ایران خودرو، سایپا، فاسمین، فولاد، کروی و ومبلت با روند نزولی کار خود را آغاز کردند.

شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با نزول  62.168واحد رشد به پله 97هزار و 934واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 349 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 77 میلیون سهم در 14 هزار نوبت معاملاتی است.

 ارزش معاملات از دومیلیارد فراتر رفت


بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 2 میلیارد ریال فراتر رفت که این امر ناشی از دست به دست شدن 856 میلیون سهم و طی 47هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد ایران خودرو، سایپا، فاسمین، فولاد، کروی با روند نزولی و نماد وبمبلت و بانک ملت روند صعودی کار خود را به جریان انداخت.

شاخص کل فرابورس در جریان معاملات با 2.10واحد کاهش به پله یک هزار و 87 هزار واحدرسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 2 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 246 میلیون سهم طی 31 هزار نوبت معاملاتی شد.

شاخص کل فرابورس  با 6.60 واحد سقوط به پله یک‌هزار رسید

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران به حدود 4 میلیارد ریال رسید که طی 59 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز خودرو، خساپا، قاسمین، فولاد، کروی ، پارسیان و شپنا با روال نزولی رو به رو بودند و وبملت رو به رشد نشان داد.

شاخص کل فرابورس در پایان معاملات با 6.60 واحد سقوط به پله یک‌هزار رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از به حدود 3 میلیارد ریال رسید که ناشی از دست به دست شدن 309 میلیون سهم طی 38 هزار نوبت معاملاتی است.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر