کد خبر: ۶۴۶۶۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگو با رادیو آمریکا از اقدامات خود تمجید و پرونده فسادش را نوعی توطئه‌چینی عنوان کرد.

تعریف و تمجید نتانیاهو از خود در گفتگو با رادیو آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تایمز آو اسرائیل، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی این هفته در گفتگو با رادیو آمریکا اعلام کرد علی‌رغم تحقیقات در حال انجام بر روی پرونده‌های فساد وی، بیشتر اسرائیلی‌ها معتقدند او بهتر از هر کسی به حمایت از منافع این رژیم آگاه است و به پیشرفت آن کمک می‌کند.

وی گفت آنها اعتماد واقعی به آینده این رژیم با او دارند.

در این گفتگو مارک لوین، مجری برنامه رادیویی بحث مربوط به پرونده‌های فساد نتانیاهو و شهادت نزدیکان وی را مطرح کرد. نتانیاهو در پاسخ گفت: من بارها و بارها از سوی اسرائیلی‌ها مورد حمایت قرار گرفته‌ام. چهار بار به عنوان نخست‌وزیر انتخاب شدم. آیا این موضوع نشان‌دهنده چیز خاصی نیست.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان سفر هفته گذشته خود به آمریکا با دونالد ترامپ، رئیس جمهورآمریکا دیدار کرد و در کنفرانس آیپک نیز سخنرانی داشت.

او در گفتگو با مطبوعات اسرائیلی پیش از ترک آمریکا، رسانه‌ها و پلیس اسرائیل را به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت که آنها وی وهمسرش را همواره مورد اتهام قرار داده‌اند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد بیشتر صهیونیست‌ها از وی و خانواده‌اش حمایت می‌کنند. نتانیاهو گفت: من حقیقت را درباره حمایت‌ها از من و خانواده‌ام و میزان حمایت آنها، خواهم گفت که البته ممکن است شنیدن آن برای برخی ناخوشایند باشد.

ابتدای هفته گذشته نیز مشاور رسانه‌ای سابق نتانیاهو سومین فرد نزدیک به نتانیاهو بود که برای همکاری با پلیس بر سر پرونده فساد نتانیاهو اعلام موافقت کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای چندین پرونده فساد مورد اتهام قرار گرفته است، با این حال تمامی این اتهامات از سوی او رد شده است.

 انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر