کد خبر: ۶۵۳۴۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مشکل امروز روحانیت نفوذ جریان تحجر در روحانیت است، زیرا با آرم و نشان دین وارد عمل می‌شود و به دین ضربه می‌زند.

مشکل امروز روحانیت نفوذ جریان تحجر در روحانیت استبه گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی در مراسم رونمایی از کتاب الگوی تربیت جامع طلاب مشهد با اشاره به این که ملاک اصلی خلیفه الهی بشر در تربیت است گفت: اگر بتوانیم در جریان تربیت نقش داشته باشیم توانسته ایم ملاک خلیفه الهی را در خود تقویت کنیم.

وی با اشاره به این که تربیت در هر سنی الگوی خاصی دارد افزود:الگوی تربیتی جامعه طلاب در طلبه‌های سنین پایین، جوان و دانشجویان که طلبه شده اند متفاوت است، تربیت طلبه نیروسازی برای امام زمان (عج) است و کتاب نوشته شده توسط آقای نظافت در این زمینه راهبرد‌های خوبی دارد.

نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این که مشکل امروز روحانیت نفوذ جریان تحجر در روحانیت است، زیرا با آرم و نشان دین به دین ضربه می‌زند، گفت: اشکال اصلی ما در جذب جوانان این است که به جای اینکه آن‌ها را جذب خود کنیم، خود جذب جوان می‌شویم و سبک و سیاق و شیوه عملی خود را به شکل دلخواه آنان تغییر می‌دهیم.

انتهای پیام// ز.‌ی


سخنرانی آیت الله علم الهدی در مراسم رونمایی از کتاب الگوی تربیت جامع طلاب

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر