کد خبر: ۶۵۸۴۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰

یک مدرسه معلمان خود را موظف کرده است تا به خانواده ها آموزش دهد چگونه با فرزند خود مانند یک حیوان خانگی رفتار کنند.

مدرسه‌ای که به خانواده‌ها می‌آموزد با فرزندان خود مانند حیوان خانگی رفتار کنند!به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مدارس یکی از اصلی ترین مراکز آموزشی یک جامعه محسوب می‌شوند و نگاه مدارس به دانش آموزان و نحوه برخورد آنها در رشد فرهنگی آن جامعه بسیار موثر است.

بر اساس گزارش های اخیر، یکی از مدارس آمریکایی بر اساس آموزه های یک فیلسوف با نام Rudolf Steiner به خانواده ها آموزش می‌دهد که برای صمیمیت بیشتر با فرزندانشان آن ها را با نام حیوانات خانگی صدا بزنند!

این تحقیق که تعجب بسیاری از خبرگزاری ها را برانگیخته، به وسیله مدرسه استینر صورت گرفته و در کتاب های آموزشی به خانواده ها ارائه شده است. گفته می‌شود معلمان این مدرسه وظیفه دارند به خانه دانش آموزان خود رفته و این روش را به آنان بیاموزند.

همچنین لازم به ذکر است که بر اساس این تحقیق، دانش آموز مانند یک حیوان خانگی دست آموز فرض می‌شود که وقتی کار درستی انجام داد باید به او شکلات داده شود و صدا زدن یک کودک با نام مخصوص حیوانات خانگی موضوع عجیب دیگری است که محققان مدرسه استینر ارائه داده و مورد انتقاد بسیاری از رسانه ها نیز قرار گرفته است.

انتهای پیام/

▐آموزش های نادرست یک مدرسه نسبت به دانش‌آموزان خود ▌ 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر