کد خبر: ۶۵۸۶۷۷۲
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱

رئیس هیات سوارکاری استان ایلام گفت: مسابقه های منطقه ای اسبدوانی غرب کشور جمعه پانزدهم تیرماه با حضور استان های غرب در ایلام برگزار می شود.

ایلام میزبان مسابقات سوارکاری

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام;رضا علائی نژاد رئیس هیات سوارکاری استان ایلام با اشاره میزبانی ایلام در  مسابقه های منطقه ای اسبدوانی غرب کشور بیان کرد: این مسابقات پانزدهم تیرماه با حضور استان های ایلام، کرمانشاه، کردستان ، همدان ، لرستان و آذربایجان غربی برگزار می شود.

وی اظهار کرد: تاکنون بیش از 30 سوارکار ایلامی در این مسابقات ثبت نام شده اند و انتظار می رود تا روز برگزاری این تعداد افزایش یابد، تعداد سوارکاران استان های دیگر نیز اعلام خواهد شد.

علائی نژاد ادامه داد: در این رقابت ها اسب هایی از نژادهای کرد، عرب و دوخون در یک دور به شکل نعل اسبی در مسافت یک هزار متر به رقابت می پردازند.

وی یادآورشد: پیست این مسابقات به مسافت یک هزار متر یکی از پیست های استاندارد کشور است و شرایط مناسبی برای برگزاری مسابقات کشوری دارد.

علائی نژاد اضافه کرد: به سوارکاران مقام اول حکم قهرمانی و 6 میلیون ریال وجه نقد، رتبه های دوم حکم قهرمانی و چهار میلیون ریال و رتبه های سوم نیز 2 میلیون ریال وجه نقد اهدا می شود.

مسابقات اسب دوانی منطقه غرب کشور روز جمعه پانزدهم تیرماه جاری با حضور 6 استان غربی کشور در بخش کارزان جنب کارخانه سیمان ایلام ساعت 2 بعد از ظهر برگزار می شود.

انتهای پیام/ د

 مسابقات اسب دوانی در ایلام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر