کد خبر: ۶۵۸۷۷۸۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴

مدیر دفتر پرستاری و مامایی بیمارستان مادر و کودک شوشتری شیراز گفت: ۱۵ نوزاد با سلامت کامل در این بیمارستان متولد شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سهیلا رفیعی مدیر دفتر پرستاری و مامایی بیمارستان مادر و کودک شوشتری شیراز بیان کرد: فرهنگ‌سازی و آموزش مداوم مادران باردار در بیمارستان مادر و کودک شوشتری و تلاش مسئولان برای معرفی روش‌ های مختلف زایمان بدون درد در این مرکز، آمار زایمان طبیعی افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: بر اساس آمار اعلام شده، پانزده نوزاد، با سلامت کامل، زیر نظر مرضیه هاشمی پزشک متخصص زنان و زایمان کشیک، متولد شدند که از این تعداد، چهارده نوزاد به صورت زایمان طبیعی متولد شد و یک نوزاد با وضعیت اورژانسی به بیمارستان انتقال یافت که در اتاق عمل به روش سزارین متولد شد.

رفیعی یکی از عوامل موثر در ترویج زایمان طبیعی را کاهش مداخلات در زمان زایمان و استفاده از ماماهای مجرب دانست و افزود: مشارکت بین متخصص زنان با ماماها نیز نقش موثری در این زمینه دارد.

مدیر دفتر پرستاری و مامایی بیمارستان مادر و کودک شوشتری شیراز یکی از عوامل افزایش رضایتمندی مادران و استقبال آنان از زایمان فیزیولوژیک و روش‌های کاهش درد، برشمرد و ادامه داد: رعایت حفظ حریم خصوصی مادران باردار در اتاق‌های LDR تک تخته و با تجهیزات کامل نیز در این رضایتمندی موثر بوده است.
انتهای پیام/ت

تولد ۱۵ نوزاد در بیمارستان  شوشتری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر