کد خبر: ۶۵۸۸۵۵۲
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸

سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: در دو ماه نخست امسال ۱۳۱ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر پرداخت شده و تا هفته آینده ۳۲ میلیارد تومان دیگر پرداخت می‌شود.

عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر پرداخت شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، غلامرضا احمدپری با اشاره به اینکه تسلیم اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل به امور مالیاتی به پایان رسید اظهار داشت: زمان تسلیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و مشاغل تا ۳۱ خرداد ماه تعیین شده بود.

وی از تسلیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی، شرکت‌ها و صاحبان املاک خبرداد و بیان کرد: صاحبان املاک و اشخاص حقوقی و شرکت‌ها می‌توانند اظهار نامه مالیاتی خود را تا پایان تیرماه تحویل دهند.

سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان بوشهر تعداد مودیان مالیاتی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و افزود: در استان بوشهر ۳۹ هزار و ۷۰۰ مودیان مالیاتی وجود دارد که ۵۰ درصد آن‌ها اظهار نامه مالیاتی خود را براساس تقسیم کار به صورت خود اظهاری تحویل داده‌اند.

احمدپری شرط برخورداری از معافیت و جلوگیری از جرایم را تسلیم اظهارنامه مالیاتی عنوان کرد و افزود: مؤدیان مالیاتی می‌توانند به صورت الکترونیکی و با مراجعه به پایگاه عملیات الکترونیکی سازمان نسبت به دریافت، ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی اقدام کنند.

وی، ۱۶ تیرماه را آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل بهار امسال دانست و تصریح کرد: بر این اساس آخرین مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل بهار، ۱۵ تیرماه تعیین شده، اما از آنجا که با روز تعطیل مصادف شده، مودیان مالیاتی تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۶ تیرماه، مهلت دارند اظهارنامه مربوط به دوره بهار را ارایه و مالیات متعلقه را پرداخت کنند.

سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان بوشهر از پرداخت اعتبارات به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خبرداد و افزود: در دو ماه نخست امسال ۱۳۱ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر پرداخت شده که این اعتبارات صرف توسعه عمران شهری و روستایی می‌شود.

احمدپری با بیان اینکه تا هفته آینده ۳۲ میلیارد تومان دیگر به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها پرداخت می‌شود گفت: سال گذشته ۴۲۴ میلیارد تومان برای توسعه روستا‌ها و شهر‌ها به ۳۷ شهرداری و ۳۳۴ دهیاری استان بوشهر پرداخت شد.

انتهای پیام/م

۱۳۱ میلیارد تومان اعتبارات عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر پرداخت شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر