کد خبر: ۶۵۹۴۵۵۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱

کارگردان و نویسنده تئاتر کمدی گیج و ویج این نمایش را از پر مخاطب ترین نمایش های کمدی در اصفهان عنوان کرد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، علی قیومی  در نشست خبری با اصحاب رسانه که با حضور تهیه کننده و بازیگران این نمایش کمدی در مجتمع مطبوعاتی اصفهان برگزار شد گفت: کار کمدی در اصفهان یکی از سخت ترین شاخه های نمایشی در تئاتر است و از آنجایی که اصفهانی ها مردمانی طناز و بذله گو هستند، طبیعتا خنداندن آن ها هم کار سختی است .

وی با اشاره به اینکه نمایش بهترین راهکار برای ترویج فرهنگ رفتاری درست در جامعه است اضافه کرد: در نمایش کمدی گیج و ویج با مد نظر قرار دادن این موضوع، از یک آرزویی در رابطه با خاطرات برای رقم زدن یک اتفاق خوب  روایت شده است

کارگردان و نویسنده تئاتر کمدی گیج و ویج  ادامه داد:موضوعاتی چون روابط پدر و مادر، آرزوهای دختر و پسر، ناهنجاری های همسایه و روابط آدم ها با هم از پیامدهای این نمایش است.

قیومی  از تئاتر اصفهان به عنوان سوغات یاد کرد و افزود: اصفهان خاستگاه تئاتر در کشور بوده و همواره در این عرصه پیشتاز بوده است.

محمدرضا نصری تهیه کننده تئاتر کمدی گیج و ویج گفت: دوره ی اول این نمایش در سال گذشته به لحاظ اینکه در کم ترین تعداد روز اجرا و در 30 شب نزدیک به ده هزار نفر مخاطب داشت. یکی از پرمخاطب ترین نمایش ها بود.

وی با اشاره به جذب مخاطبان به عنوان یکی از دغدغه های مهم تئاتر اصفهان افزود: یکی از نیازهای اصلی هنرهای نمایشی در شهر اصفهان جذب مخاطب است و با وجود تلاش هایی که تا کنون برای رفع این دغدغه شده، اما متاسفانه این خلاءهمچنان در این هنر احساس می شود.

تهیه کننده تئاتر کمدی گیج و ویج با اشاره به اینکه در این تئاتر مشکلات اقتصادی جامعه مد نظر قرار گرفته شده و بهای بیلط ها کاهش یافته است اظهار داشت : الویت اصلی ما در این نمایشی کمدی توجه به  ناملایمتی ها و گرانی ها که امروزه مردم بود و با همین معیار خنداندن و شاد کردن در اولویت قرار گرفت.

 وی بیان کرد: جنبه ی مثبت این نمایش این بود که به هرقیمتی مردم را نمی خنداند چرا که سعی شده تا متن نمایش متوسل به لودگی ها نباشد.

 

انتهای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر