کد خبر: ۶۵۹۵۴۷۳
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه با اشاره به ساخت بیمارستان سپاه در منطقه چاه مبارک عسلویه گفت: این مرکز درمانی دارای ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی است که با تامین زیرساخت‌های آن امسال افتتاح می‌شود.

ساخت بیمارستان سپاه در منطقه چاه مبارک عسلویهبه گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  سردار دریادار دوم منصور روانکار صبح امروز در بررسی روند اجرای بیمارستان سپاه در منطقه چاه مبارک عسلویه با بیان اینکه رفع محرومیت و رسیدگی به مردم مناطق محروم از ماموریت‌های مهم سپاه است اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه در کنار ماموریت‌های محوله، خدمت به مردم محروم در دستور کار دارد که ساخت بیمارستان در منطقه چاه مبارک از آن جمله است.

وی، خدمت به مردم درحوزه بهداشت و درمان را یکی از سیاست‌های مهم نیروی دریایی سپاه پاسداران دانست و گفت: در این راستا این نیرو اقدام به ساخت و تجهیز مراکز درمانی در مناطق محروم کرده است.

سردار روانکار، با اشاره به اینکه بیمارستان ۳۲ تختخوابی چاه مبارک عسلویه دارای ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی است تصریح کرد: تمام امکانات و تجهیزات مورد نظر و پزشکان آن مورد توجه قرار گرفته که در صورت ایجاد زیرساخت‌های آن از جمله تامین برق تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه از ساخت واحد‌های مسکونی در چاه مبارک خبرداد و بیان کرد: ساخت ۲۰۰ واحد مسکونی تعهد سپاه است و این در حالی است که ساخت ۶۵۸ واحد مسکونی مورد توجه و مصوب است که برای تحقق این مهم ۵۰ هکتار زمین تحویل شده، ولی نیازمند بیشتر زمین برای اجرای این طرح هستیم.

سردار روانکار با تاکید بر تامین آب مورد نیاز واحد‌های مسکونی و بیمارستان ۳۲ تختی چاه مبارک گفت: سپاه در راستای خدمات رسانی به مردم محروم برنامه‌های ویژه‌ای تدوین و تدارک دیده که در نقاط مختلف ساحلی و روستایی عملیاتی شده است.

انتهای پیام/م

بیمارستان ۳۲ تختی سپاه در چاه‌مبارک عسلویه افتتاح می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر